690 680 960

W Lisach omijała zająca. Dachowała w rowie

Wczoraj w miejscowości Lisy dachował samochód osobowy. Jak się okazało, kierująca przestraszyła się zająca.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 18:05 w miejscowości Lisy w gminie Biała Podlaska. Służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego. Na miejsce skierowano policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Po dojeździe na miejsce ratownicy zastali znajdujący się w przydrożnym rowie samochód osobowy. Jak się okazało, kierująca volkswagenem golfem kobieta, nagle dostrzegła wbiegającego na jezdnię zająca. Przestraszyła się żeby w niego nie wjechać, w wyniku czego wykonała nagły ruch kierownicą i auto zjechało do przydrożnego rowu. Tam następnie dachowało.

Kobieta jechała z pasażerem. Została ona przetransportowana do szpitala. Jak informują lekarze, po badaniach okazało się, że 28-latka doznała urazu kręgosłupa, złamania obojczyka oraz ogólnych potłuczeń ciała. Mężczyzna podróżujący wraz z nią na szczęście wyszedł ze zdarzenia obronną ręką i oprócz kilku siniaków nic mu się nie stało. Kierująca była trzeźwa.

Przez blisko dwie godziny ruch na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska -Wisznice był utrudniony. Pojazdy przepuszczano wahadłowo.


Większy widok mapy

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-02-24 23:50:55

22 komentarze

 1. Nie zachowała zimnej krwi. Ja puknąłem bażanta przednią szybą , wieczorową porą ,też było dla mnie zaskoczeniem, ale nie spanikowałem . Zatrzymałem , wrzuciłem do bagażnika , i był rosół . Powiem nawet smaczny tyle że mięsko , to tak jak bym , leszcza ugotował , bardzo dużo ościstych kości.

 2. Gdy byłby TOR…

 3. Gdyby był tor nie doszło by do tego hahahah

 4. hugo z palooo dlugoo

  ooo są pajace, troche to nudne już z tym torem

 5. niestety jest to podstawowy błąd -omijać kota , psa , lisa, zająca. Takim powinno się zabierać prawko. Żelazna zasada walić jak w dym i ratować siebie a nie jakiegoś sierściucha. I niech się teraz obruszą obrońcy zwierząt

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas