Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Linia energetyczna wisi tuż nad jezdnią. Droga krajowa nr 19 jest zablokowana

Nieprzejezdna jest obecnie droga krajowa nr 19 między Lubartowem a Firlejem. Na miejscu są policjanci i strażacy. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Całkowicie wstrzymany został ruch pojazdów na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Czerwonka w gminie Firlej. Jest to droga krajowa nr 19 na odcinku między Lubartowem a Kockiem.

Jak nas poinformowano, przewody przebiegającej nad jezdnią linii energetycznej średniego napięcia z nieznanych na chwilę obecną przyczyn wiszą tuż nad jezdnią. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

O wszystkim powiadomione zostało pogotowie energetyczne. Obecnie trwa oczekiwanie na jego przyjazd. Z obu stron utworzył się spory korek. Kierowcy aut osobowych mogą korzystać z objazdu przez Przypisówkę i Lisów.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. jak na PISwiwskie , koło poniedziałku jak się obudzą PISwwscy dygnitarze na szczeblach decyzja zapadnie jak to za komuny

 2. Jaka to jest odległość „tuż nad”, czy jest mierzona w centymetrach, metrach, stopach, łokciach … ?

 3. Znowu przez złych kierowców drogę blokujo

 4. Chyba na słupie przed skrzyżowaniem z drogą i za skrzyżowaniem powinny być obostrzenia zapobiegające nadmiernemu zwisowi przewodów

  • Tak tak powinno wisieć ostrzeźenie i kaźdy powinien się zatrzymać pójść przeczytać , nawrócić i pojechać objazdem . Jaki ty jesteś nieźyciowy troll.

 5. Podpis elektroniczny

  To Polski ład obniżył prąd a nie jakaś tam wichura. Nie wierzcie w propagandę.

 6. Klimat się ocieplił, jest gorąco, to zgodnie z prawami fizyki metal się rozszerza. A jak tory kolejowe, też wygięte?

 7. Się coś urwało pewnie. Izolator może, może slup

 8. Znów to samo zdjęcie. Innych policjantów nie można fotografować

 9. To Tusek zrobił, podobno ktoś to widział.