Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Leżała na chodniku, obok było małe dziecko. Nie można było nawiązać z kobietą logicznego kontaktu

Mężczyzna idący chodnikiem zareagował widząc dziecko, a bok niego leżącą kobietę. 4-latek trafił pod opiekę siostry zatrzymanej. Od 37-latki została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Mężczyzna idący chodnikiem na ul. Staszica w Lublinie zauważył leżącą kobietę, przy której stało małe dziecko. Jak się okazało, od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu, zaś stan jej upojenia nie pozwalał na nawiązanie logicznego kontaktu.

Świadek powiadomił o wszystkim policję. Mundurowi ustalili, że pod opieką 37-latki był jej 4-letni syn. Od kobiety została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Dzieckiem zaopiekowała się siostra zatrzymanej.

Po wytrzeźwieniu 37-latka usłyszała zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Grozi jej kara do 5 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

25 komentarzy

 1. To że ktoś nie chce czy nie może mieć dzieci to jego sprawa ale patologia nie musi chlac za moje! Dać jak najbardziej i 700 nie tylko 500 ale niech chociaż 1 z rodziców pracuje i płaci podatki!!! A nie narobią dzieci i mają za co pić a one głodne brudne i obdarte….

 2. Patola 500+.Brajanka do rodziny zastępczej.Karynę wysterylizować,żeby więcej „toto” się nie rozmnażało i w kamieniołomy niech zarobi na swoje utrzymanie.

 3. Za rozpijanie ktoś kiedyś odpowie przed Bogiem. Ale Polacy stają się na powrót zapijaczonym ludkiem.

 4. 500+ rządzi

 5. polityka prorodzinna pis

 6. Jakim bogiem…ludzie co za ciemnogród…dziecka szkoda….

 7. Krzysztof,, Ochota,,

  Szkoda dziecka… Matka zasłabła i już. Alkohol marnej jakości, kobieta zmęczona i wyczerpana pracami przedświątecznymi, uległa namowie koleżanki i,, padła,,
  Realia Polski,, B,,

 8. KSIĘŻA NIE BIORĄ 500+ 🙂

 9. A jeszcze nie dawno temu ludzie biadolili , że w Polsce nie ma „socjalu” , tak jak np. w Wielkiej Brytanii. Teraz jest , (może nie taki) też źle.

 10. Więzienie może tej kobiecie uratować życie. Znam gościa, który dziękuje Bogu, że trafił za kratki – kiedyś pił i ćpał, a teraz jest porządnym obywatelem.

Wiadomości z info112