Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kup kalendarz Portu Lotniczego Lublin, pomóż małej Marysi ze Świdnika

Ruszyła charytatywna sprzedaż kalendarzy Portu Lotniczego Lublin. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wsparcie Marysi Szlązak ze Świdnika, która walczy z chorobą nowotworową.

W tym roku miłośnicy awiacji mają okazję, aby kupić unikatowy kalendarz lubelskiego lotniska. Port Lotniczy Lublin włączył się w ten sposób w akcję charytatywną prowadzoną na rzecz potrzebującej dziewczynki.

Kalendarze są dostępne w punkcie informacji lotniskowej, gdzie znajduje się również specjalna puszka, do której należy wrzucić pieniądze za kalendarz. Minimalna cena jednego egzemplarza to 30 zł, ale ostateczna wysokość datku zależy od hojności darczyńców.

2,5 letnia Marysia ze Świdnika zmaga się ze złośliwym i bardzo rzadkim nowotworem móżdżku – rdzeniakiem zarodkowym. Dziewczynka obecnie razem z rodzicami przebywa w szpitalu Bambino Gesu w Rzymie, gdzie przeszła operację. Pieniądze potrzebne są na kontynuowanie leczenia i rehabilitację.

Organizatorem zbiórki jest Komitet społeczny wspieramy Marysię w walce z nowotworem. Dodatkowe informacje o tym, jak można pomóc dziewczynce, dostępne są na stronie internetowej www.kotekmarysi.pl.

(fot. nadesłane)

3 komentarze

  1. a czy jest on dostepny tylko na lotnisku? jeżeli tak to w jakich godzinach można go kupic ?

  2. Ciekawe ile tych kalendarzy nabyli ci producenci aby zasilić konto.????Ja kupię na aukcji w mok.

  3. To jest prawda. Te plotki, że na ostatnim zebraniu przed świętami gdy trwała wigilija w najlepsze, ktoś wpadł na pomysł zarobienia kasy. Nie uzasadnił tego takim pomysłem, że ludzie w dzisiejszych czasach wszystko kupią. Również nie prawdą jest, ze
    taki pomysł powstał w odpowiedzi na pytanie, jak zarobić pieniądze na nowy rok i wydatki po zniszczeniach jakie nastały po imprezie wigilijnej.
    To akcja charytatywna .. kupujemy !!

Z kraju

Sport