Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ksiądz, który miał obrażać nauczycieli, na dywaniku u arcybiskupa

Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi proboszcz z parafii p.w. Miłosierdzia Bożego przy ul. Nałkowskich w Lublinie trafił na dywanik do samego arcybiskupa. Chodzi o ostatnie słowa na temat strajku nauczycieli.

58 komentarzy

 1. A wiecie, gdzie możecie naszego Gienka pocałować? …. W pierścień jak zostanie biskupem!

 2. parafianie,kiedys byli ksieza z prawdziwego powolania;dzis niestety brak,kiedys byla bieda i brakowalo wszystkiego;dzisiaj jest wszystko aby tylko kasa byla.dzisiaj ksiadz jest na mszy sw. a po niej staje sie zwyklym panem.niema czasu dla mlodych;upadaja KSMy;oazy;itp.w mojej parafi kiedys byly;dzis niestety brak,I PYTAM GLOSNO;DLACZEGO BRAK,niestety do tego dojdzie ze za kilkanascie lat koscioly beda puste jak na zachodzie.jesli chodzi o nauczycieli to fakt;PRZESADZACIE.Moj byly szef powiedzial mi kiedys.JAK CI NIEODPOWIADA PRACA I PLACA TO SIE ZWOLNIJ I ZMIEN BRANZE.

 3. Nauczyciele niech strajkują w wakacje!
  Ponoć pracują cały rok i cały rok dostają wypłatę.
  Niech sobie policzą ile zarabiają za uczciwie przepracowaną godzinę i nie piszcie, że w domu mają mnóstwo pracy.
  Każdy kto chodził do szkoły wie jak to wygląda a jak powinno wyglądać.
  Z pewnością w każdej szkole są wyjątki tylko szkoda, że tak nieliczne a dobry nauczyciel z powołaniem zarabia tyle samo albo mniej od obiboka za którego robotę odwalają wieczorami rodzice.
  Niestety mamy szkoły dla nauczycieli a nie dla dzieci i najwyższy czas to zmienić.
  To dzieci i ich rodzice powinni na koniec każdego semestru oceniać nauczyciela a dyrekcja powinna na podstawie takiej oceny dobierać kadrę.

 4. Ludzie, którzy uznali się za kościół, nabierają przekonania, że są nieomylni i dlatego nie mogą się już potem wyrzec żadnego, choćby raz powiedzianego głupstwa. Ludzie kościoła posiadłszy zaś władzę, naturalnie urośli w pychę i w większości przypadków ulegli zepsuciu.

 5. Przecież Biskup nic z tym nie zrobi u nas w Kościele były skargi na Proboszcza przez kilka lat a i tak nic Biskup z nim nie zrobił.

 6. Sam bierze za godzinę pogrzebu 700 zł a wypomina nauczycielom. Proponuję Księże darmozjadzie wykonywać swoją posługę za darmo. Zrzuta na komunię dla księdza, śluby, chrzty, pogrzeby, bierzmowania, kolęda, wszelkie zaświadczenia za darmo. Co Pan ksiądz na to? Widzisz zadrę w oku bliźniego a belki w swoim nie widzisz? Przyzwyczailiście się do tego że ludzie Was otrzymują, wasze dzieci, żony, kochanki, dziwki. Ciągle wam mało, taca na kościół, taca na remont, taca na seminarium, taca na to taca na tamto. Pracujecie zarobkowo czy posługujecie???