Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Krasnystaw: Szedł środkiem torów, został potrącony przez pociąg

W niedzielę w Krasnymstawie doszło do potrącenia pieszego przez pociąg. Mężczyzna szedł środkiem torowiska i nie reagował na sygnały dźwiękowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Krasnymstawie o godz. 16:45. Na ul. Gospodarczej w Krasnymstawie pociąg potrącił pieszego.

-Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak ustalili, prowadzący skład towarowy 25-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego zauważył idącego środkiem torów mężczyznę. Maszynista używał sygnałów dźwiękowych, na które pieszy nie reagował i mimo hamowania składu doszło do potrącenia. Mężczyzna w wieku około 50 lat trafił do szpitala – informuje st. asp. Marzena Skiba z krasnostawskiej Policji.

Po zabiegu operacyjnym amputacji nogi mężczyzna utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej.

Trwają czynności zmierzające do potwierdzenia danych personalnych pokrzywdzonego.

2014-12-22 10:10:25
(fot. Policja Krasnystaw)

6 komentarzy

 1. A kamizelkę odblaskową
  miał?Oleju w głowie to na pewno brakowało.

 2. Na pewno???On w ogóle nic nie miał. Poprawił sobie komfort życia?. Dla takich to nawet brak współczucia .Lepiej by było dla niego, by się nie wybudził.Zal maszynisty, bo sumienie go targa że nic nie mógł zrobić, i żyć trzeba z tym.

  • Dla kogo brak współczucia? dla drugiego człowieka? Co Ty tu piszesz? Może przytłoczyło go to wszystko, może życie nie było dla niego takie łatwe jak dla Ciebie, blask świąt i szczęscie innych może był tym cynglem który przesądził o decyzji…

 3. mieszkam tu blisko, tamtendy łażą właśnie po torach takie menty, pewnie był pod wpływem, tylko nie wiem po co iść po torach skoro 4 metry obok leci droga i w dodatku mał uczęszczana rzużlówka

 4. Współczucie dla maszynisty. Przerąbane święta…

 5. Wiklinowy nocnik

  jest karma to musi byc kara czy jakos tak

Z kraju