690 680 960

Krasnystaw: Strażacy ewakuowali szkołę. Spokojnie to tylko ćwiczenia

W czwartek w Krasnymstawie odbyły się ćwiczenia strażaków. W sumie sześć zastępów straży pożarnej brało udział w ćwiczeniach na terenie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Krasnymstawie przy ul. Okrzei 10.

Cztery zastępy strażaków z ochotniczych straży pożarnych i dwa zastępy JRG Krasnystaw przeprowadziły ćwiczenia mające na celu doskonalenie umiejętności pożarniczych. W strażackich manewrach pomagali policjanci i funkcjonariusze Straż Miejskiej. Niemałe zamieszanie w Krasnymstawie wywołał jednostki gaśnicze na ul. Okrzei i PCK. W sumie sześć zastępów zlokalizowanych w pobliżu dyskontu Biedronka dawały wrażenie, że coś niedobrego dzieje się w sklepie.

Jednak całą akcję przeprowadzono w szkole i w pobliżu szkolnego budynku. Symulacja akcji gaśniczej połączona była z ewakuacją pracowników szkoły. Strażacy przeprowadzili ją m.in. w aparatach powietrznych oraz przy użyciu wozu z podnośnikiem koszowym.

Wszyscy zostali uratowani – teraz czas na ocenę działań przez przełożonych !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej