Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Krasnystaw: Nie ma bata na pirata. Jeździ dalej pomimo 624 punktów karnych

Krasnostawscy policjanci po raz kolejny zatrzymali 34-latka za kierownicą auta. Mężczyzna miał w obszarze zabudowanym na liczniku 116 km/h, a na swoim koncie posiada 624 nieaktywne punkty karne.

W miniony wtorek policjanci z Krasnegostawu w miejscowości Zagroda zatrzymali 34-letniego mieszkańca Zamościa, który przekroczył dozwoloną prędkości w obszarze zabudowanym o 66 km/h. Na mężczyźnie kolejna kontrola prędkości nie zrobiła wrażenia, ponieważ 34-latek od jakiegoś czasu w taki właśnie sposób jeździ i wobec niego toczy się kilkadziesiąt postępowań o wykroczenia popełnione w ruchu drogowym. Jak tłumaczy policja, kierowca stracił już prawo jazdy za nadmierną prędkość.

– Mężczyzna podróżował wraz z pasażerką. W trakcie kontroli nie posiadał przy sobie prawa jazdy oraz dokumentów pojazdu – informuje podkom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Jak ustalił portal tvn24.pl, 34-latek ma na swoim koncie 624 nieaktywne punkty karne. Jak tłumaczy podkom. Piotr Wasilewski, punkty te są nieaktywne, ponieważ w sprawie tych wykroczeń nie ma prawomocnych wyroków sądu.

– Funkcjonariusze skierowali wobec kierującego kolejny wniosek o ukaranie do sądu. Za popełnione wykroczenia grozi mu wysoka grzywna oraz punkty karne – dodaje podkom. Piotr Wasilewski.

2016-12-29 09:48:55
(fot. Policja Krasnystaw)

53 komentarze

 1. A nie można mu pałką wytłumaczyć?

 2. Ma gość farta.Nie trafił jeszcze na Kempesa.hehehe

 3. MEGA KPINA Z PRZEPISÓW. mUSI WIDOCZNIE ZABIĆ KOGOS WAŻNEGO ABY WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI JAKOTAKI RUSZYŁ DU….. CO TY NA TO ZIOBRO MADRALO ?

 4. Nogi uciąć to skończy się problem…

 5. e tam nie ruszą go jak się ma Poparcie polityczne ,a Ziobro pochwali a przy odrobine szczęcia Tuskowi sie oberwie zgoni się na Kod i od Ubeków nawyzywa a w niedzielę na mszę obłuda i zakłamanie

 6. Już Boguś z M3 był kozakiem 😛 teraz sam apeluje, że na drogach nie można szaleć haha. Bo dopóki mandaty były w formie płatności to sobie radził, ale jak dostał 6m-cy odsiadki to rura zmiękła. Proponuje podobnie rozwiązać sprawę i tam już chłopaki wyrównają jego status społeczny 😀

 7. no i taki kozak z niego
  skoro mozna sobie zredukowac punktów 6 za jedno szkolenie płatne nie wiem w jakiej ilosci to ja proponuje zeby darczyńca odsłużył wszystkie spotkania na łaczną sume 62..punktów pod nadzorem opiekuna wysokiego rangą zeby go 4litery golały najlepiej ciągiem.To dopiero była by kara a nie jakies nieudolne sądy i inne instytucje.
  A najlepiej na Abramowicką go wysłac tam sobie radza z nie pokornymi.

 8. jednym słowem czekamy aż kogoś zabije.

 9. W normalnym kraju ktoś taki, za notoryczne łamanie prawa i stwarzanie zagrożenia dla innych osób powinien trafić do pierdla. Ani punkty, ani mandaty na nic się nie zdadzą, skoro dotąd nie pomogły. Kara pozbawienia wolności bez zawiasów!

 10. W takim kraju jak USA zostałby aresztowany i doprowadzony za kratki i przed sad. Tam to jest przestepstwo i nie cackaja sie z takimi leszczami. Jakby cos fikal to dodatkowo zostal by potraktowany gazem i przycisniety do gleby