Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kraśnik: Dwa wypadki w ciągu kilku godzin. Potrącenie 18-latki przez poloneza i zderzenie ciężarówki z osobówką

W poniedziałek w Kraśniku doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce około godziny 8 rano na ul. Krasińskiego. Kierujący polonezem truckiem potrącił 18-latkę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Jak nam przekazano kierowca miał problemy z zatrzymaniem się z powodu niesprawnego układu hamulcowego. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja.

Poszkodowana 18-latka m.in. z obrażeniami głowy, kręgosłupa i złamaną ręką trafiła do szpitala. Jak ustalili mundurowi auto nie posiadało aktualnych badań technicznych i zostało odholowane na policyjny parking.

Do drugiego wypadku doszło około godziny 12 na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z ul. Wyszyńskiego. Kierujący pojazdem ciężarowym nie zastosował się do znaku „STOP”, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się, drogą z pierwszeństwem, autem marki Daewoo Matiz.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierująca autem osobowym została przetransportowana do szpitala. Kraśniccy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Informację o zdarzeniu i zdjęcie otrzymaliśmy od serwisu Kraśnickie Ratownictwo – Dziękujemy!

2016-04-25 20:19:08
(fot. Kraśnickie Ratownictwo)

3 komentarze

  1. No możei dwa „wypadku” 😀

  2. czemu polonez truck jest z małej litery a Daewoo Matiz z wielkiej? gdzie sens, gdzie logika? 😉