Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: Wyrzucali śmieci do lasu, nagrała ich wideo pułapka

Przyjechali na prywatną działkę, otworzyli drzwi w pojeździe i wysypali wszystkie śmieci, po chwili odjechali. Mieli pecha, nagrała ich wideo pułapka.

Pan Michał miał dość podrzucania śmieci na działkę jego mamy we wsi Biała w woj. łódzkim, więc zainstalował wideo pułapkę. Nie musiał długo czekać na uwiecznienie sprawców podrzucania śmieci.

W miniony wtorek kamery nagrały dwóch mężczyzn, którzy opróżnili samochód z odpadów i odjechali. Mieli jednak pecha, bo całe zdarzenie zarejestrowała kamera. Nagranie i zdjęcia całej sytuacji trafiły do Internetu.

Post pana Michała przez kilka dni udostępniono 12 tys. razy. Komentujący są zbulwersowani zachowaniem mężczyzn, sprawa trafiła na policję.

Nagranie i zdjęcia można zobaczyć tutaj – kliknij.

2018-09-01 12:22:33
(fot. Facebook Michał)

24 komentarze

  1. Oj lublin112, ale piepszycie kocopoły… Pan Michał nie miał dość zaśmiecania jego lasu gdyż to był pierwszy przypadek. Siedząc na drzewie w siatce maskującej i obserwując zachowania wiewiórek tybetańskich które tam zasiedlił, natknął się na tych dwuch niedoru**ańców. Potęga internetu rozpiepszyła tym cepom życie w kilka dni 🙂 A i knajpa w której robili remont też dobrą opinią już się nie pochwali. HEHE

Z kraju