Droga w Piotrowicach nadal nieprzejezdna po wczorajszym wypadku

Nadal nieprzejezdna jest droga wojewódzka nr 826 w Piotrowicach. Wczoraj doszło tam do groźnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego uszkodzony został wiadukt kolejowy.

Do wypadku doszło w piątek po południu w Piotrowicach w gminie Nałęczów, na drodze wojewódzkiej nr 826. Jak ustalili policjanci kierowca pojazdu ciężarowego marki Man, jadąc od strony Nałęczowa, nie opuścił części ładunkowej pojazdu, przez co uderzył nią w wiadukt kolejowy biegnący nad ulicą.

Siła zderzenia była na tyle duża, że kabina pojazdu uderzyła w wiadukt i została zgnieciona. Strażacy musieli używać sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć poszkodowanego z rozbitej kabiny. 50-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

W związku z uszkodzeniem wiaduktu, droga nadal jest nieprzejezdna, trwają prace naprawcze. Kierowcy muszą korzystać z objazdu przez miejscowość Drzewce.

2018-09-01 15:41:46
(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

22 komentarze

 1. Co trzeba mieć we łbie aby nie wiedzieć że to z tyłu jest podniesione ? Kuwa przecież to widać i lusterku i czuć na aucie

 2. No ale jaja ……nie opuścił mu się,,,,,,

 3. Te drogę powinno się zamknąć dla samochodów. To jest piękny szlak który może być wykorzystany do rekreacji rowerowej a nie ciągły szum samochodów.

 4. lol tuman

 5. TYPOWY PSEUDOZAWODOWY KIEROWCA – KRETYN CO KUPIŁ PRAWO JAZDY – PRAWO JAZDY POWINIEN STRACIĆ DOŻYWOTNIO – PRZYGŁUP NIE MOŻE PROWADZIĆ POJAZDÓW

 6. Śmiać mi się chce z tych waszych komentarzy. Każdy kużwa mądrala, poszperajcie w główkach jakie głupoty robiliście z powodu gapiostwa czy zapominalstwa. Każdy od…bał jakiś numer tylko nie każdy numer był taki w skutkach.

 7. tak to jest jak gumofilce robią lejce na duże a potem zgroza na drodze

 8. ryzykant z roztoczańskiej wsi

  Rutyna nie pierwszy i nie ostatni.coś o tym wiem szybko szybko jak szef goni sam zapomniałem agregatu złożyć to pól blachy z garazu zdjołem

 9. Nie on pierwszy, a na pewno ostatni, wiadukt w rozbiórce .

 10. ale jaka rutyna ? to co się stało to brak typowego dla kazdego kierowcy takiego pojazdu odruchowego częstego patrzenia w lusterka wsteczne …przecież taka podniesiona patelnia ,od razu da się wyczuć podczas jazdy ,bo bardziej „buja ” autem z takim przemieszczonym środkiem cieżkości …nie zauważyć tego to trzeba mieć naprawdę jakieś upośledzenie reakcji na to co się dzieje wokoło

 11. Kolejny pajac który przyczyni się do podwyżki składki OC. Firmy ubezpieczeniowe karzą solidarnie wszystkich za wypadkowość mniejszości.

  • A co ma do tego skladka OC. Niestac na ubezpieczenie to jezdzic rowerem a nie zalic sie na internetach. Dno…

 12. Został ,,doświadczonym” kierowcą. Dziesięć razy sprawdzi, czy patelnia opadła. Zwolnij chłopie , czasu nie dogonisz.

 13. Ważne że jechał szybko ale bezpiecznie.. I zdążył zrobić jeszcze 5 kursa

 14. Droga kiepska i trzęsło więc podniósł skrzynię żeby ją wyczyścić z tego co tam przylepione a że po drodze był wiadukt to pech.

 15. czy to przypadkowy”kierowiec” jak ci z MPK Lublin

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.724zł 0.26%
  • GBP 4.9009zł 0.71%
  • EUR 4.4101zł 0.28%
  • CHF 4.0996zł 0.46%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020
   Największe w Europie dmuchane tory przeszkód pojawią się w puławskiej Marinie