690 680 960

Droga w Piotrowicach nadal nieprzejezdna po wczorajszym wypadku

Nadal nieprzejezdna jest droga wojewódzka nr 826 w Piotrowicach. Wczoraj doszło tam do groźnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego uszkodzony został wiadukt kolejowy.

Do wypadku doszło w piątek po południu w Piotrowicach w gminie Nałęczów, na drodze wojewódzkiej nr 826. Jak ustalili policjanci kierowca pojazdu ciężarowego marki Man, jadąc od strony Nałęczowa, nie opuścił części ładunkowej pojazdu, przez co uderzył nią w wiadukt kolejowy biegnący nad ulicą.

Siła zderzenia była na tyle duża, że kabina pojazdu uderzyła w wiadukt i została zgnieciona. Strażacy musieli używać sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć poszkodowanego z rozbitej kabiny. 50-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

W związku z uszkodzeniem wiaduktu, droga nadal jest nieprzejezdna, trwają prace naprawcze. Kierowcy muszą korzystać z objazdu przez miejscowość Drzewce.

2018-09-01 15:41:46
(fot. Policja Puławy)

22 komentarze

 1. Kolejny pajac który przyczyni się do podwyżki składki OC. Firmy ubezpieczeniowe karzą solidarnie wszystkich za wypadkowość mniejszości.

  • A co ma do tego skladka OC. Niestac na ubezpieczenie to jezdzic rowerem a nie zalic sie na internetach. Dno…

 2. Został ,,doświadczonym” kierowcą. Dziesięć razy sprawdzi, czy patelnia opadła. Zwolnij chłopie , czasu nie dogonisz.

 3. Ważne że jechał szybko ale bezpiecznie.. I zdążył zrobić jeszcze 5 kursa

 4. Droga kiepska i trzęsło więc podniósł skrzynię żeby ją wyczyścić z tego co tam przylepione a że po drodze był wiadukt to pech.

 5. czy to przypadkowy”kierowiec” jak ci z MPK Lublin

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas