Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Krainarowerowa.pl zaprasza na pierwszy w Polsce „Maraton Quest”

Imprezę rowerową „Maraton Quest” organizuje Fundacja „Turystyczna Lubelszczyzna” w pierwszy majowy weekend, 2 i 3 maja br. Pozostały jeszcze dwa tygodnie aby zgłosić swój udział w imprezie.

W nadchodzący majowy długi weekend warto przyjechać na Lubelszczyznę, aby wziąć udział w wyjątkowej imprezie turystycznej. To tutaj odbędzie się pierwszy w Polsce „Maraton Quest” dla miłośników wypraw odkrywców i poszukiwaczy skarbów.

W zabawie mogą wziąć udział miłośnicy wypraw odkrywców w każdym wieku. Na uczestników czekają specjalne szlaki dla poszukiwaczy skarbów po urokliwych zakątkach nadwiślańskiego trójkąta turystycznego w okolicach Nałęczowa, Kazimierza Dolnego i Puław.

„Maraton Quest” jest imprezą o charakterze rekreacyjno – turystycznym, podczas której zadaniem turystów-zawodników będzie przejście w ciągu dwu dni jak największej ilości przygotowanych questów (wypraw odkrywców), rozwiązywanie zadań i poleceń zawartych w questach i skuteczne dojście do skarbu. Największą szansę na zwycięstwo będą mieli ci turyści-zawodnicy, którzy przejdą największą liczbę wypraw i prawidłowo rozwiążą wszystkie zadania. Uczestnicy Maratonu będą mogli przemieszczać się po szlakach questów za pomocą mobilnej aplikacji na smartfonie, tablecie (system Android, iOS) lub za pomocą tradycyjnej instrukcji papierowej w formie ulotki.

Trasy Questów pieszych lub rowerowych znajdują się w następujących miejscowościach: Baranów, Celejów (gm. Wąwolnica), Gołąb (gm. Puławy), Janowiec, Kazimierz Dolny, Klementowice (gm. Kurów), Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Wąwolnica, Wojciechów, Zabłocie (gm. Markuszów) i Żyrzyn.

Oprócz pamiątkowych dyplomów, organizator przygotował cenne nagrody rzeczowe.

Punkt startowy i centrum organizacyjne Maratonu znajdować się będzie w Nałęczowie. Organizator przyjmuje zgłoszenia na specjalnych kartach do 28 kwietnia br.

Do pobrania:

Regulamin Maratonu

Zgłoszenie do Maratonu

Linki do aplikacji mobilnej

Google Play

AppStore

2014-04-14 18:18:33
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju