Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bogucin: Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym. Zablokowana droga

Dzisiaj po południu na krajowej 17-ce doszło do zderzenia dwóch aut. Występują spore utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16-tej w Bogucinie w pobliżu karczmy Bida. Jadący w kierunku Warszawy samochód ciężarowy z naczepą zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym w kierunku Lublina osobowym renault. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt z podróżujących pojazdami nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Jak ustaliliśmy, do zdarzenia doszło gdy kierowca ciężarówki zbliżając się do ronda zaczął gwałtownie hamować. Załadowana naczepa zepchnęła ciągnik na wysepkę oddzielającą pasy jezdni, a następnie na przeciwległą stronę drogi. Wtedy to w ciężarówkę uderzyło osobowe renault. Na miejsce przyjechała policja oraz straż graniczna, ze względu iż naczepa uległa uszkodzeniu a auto jechało przez nasz kraj tranzytem.

Jezdnia w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowana. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy którym kierują policjanci. Tworzą się bardzo duże korki, w kierunku Lublina sznur aut ma kilka kilometrów długości. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Bogucin: Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym. Zablokowana droga

(fot. lublin112)
2014-04-14 18:14:58

2 komentarze

  1. Nie wiem po co zamazywać numery ukraińskiego ciągnika siodłowego marki DAF jak na szóstym zdjęciu te numery dokładnie widać AC 2700BE

  2. może z przodu były inne 😉

Z kraju