Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież roweru, perfum, okularów przeciwsłonecznych i gotówki. Kto rozpoznaje te osoby?

Lubelscy policjanci poszukują osób widocznych na opublikowanych zdjęciach. Są one poszukiwane do spraw kradzieży na terenie miasta. Ich wizerunki zostały uwiecznione i opublikowane na stronie Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W salonie optycznym w jednej z galerii handlowych w Lublinie doszło do kradzieży okularów. Jak ustalili policjanci, do regału z okularami podszedł mężczyzna, w okularach przeciwsłonecznych, który zaczął przymierzać różne modele znajdujące się na półkach. W pewnym momencie odłożył on własne okulary na regał, po czym wyszedł z salonu z nowymi, markowymi okularami.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b, tel. (81) 535 47 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Zobacz zdjęcie 1zdjęcie 2

 

Z kolei w sklepie w galerii przy ul. Lipowej doszło do kradzieży perfum. Kryminalni zabezpieczyli monitoring sklepu, na którym zarejestrowany został poszukiwany mężczyzna. Widać na nim jak mężczyzna wyszedł ze sklepu unosząc perfumy nad bramkami antykradzieżowymi.

Osoby, które go rozpoznają prosimy o kontakt pod nr tel. 81 535 48 34.

Zobacz zdjęciewideo

 

Sprawą kradzieży pieniędzy ze sklepu przy ul. Zamojskiej w Lublinie prowadza policjanci z I komisariatu. Kryminalni zabezpieczyli monitoring sklepu, na którym zarejestrowany został sprawca. Pomimo nagrania nie udało się ustalić tożsamość mężczyzny.

Osoby, które go rozpoznają proszone o kontakt pod nr tel. 81 535 45 73. Informacje można przekazać anonimowo.

Zobacz zdjęcie

 

Policjanci z III komisariatu poszukują sprawcy kradzieży roweru. Do przestępstwa doszło pod koniec sierpnia. Niezabezpieczony jednoślad został skradziony spod Areny Lublin. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z III komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42 tel. (81) 535 58 00.

Zobacz zdjęciewideo

(fot. Policja Lublin, pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Wszystkich was złapią..to kwestia czasu…!!

  • No mając taki znacz taką kanciastą łysą głowę jak ten od perfum to trzeba mieć dobre alibi na ten dzień

 2. Zobaczą swoje paskudne mordy, które przy porodzie powinno być odrazu uduszone żeby się nie rozmnażać to sami się zgłoszą z łzami w oczach!

 3. W trzeciej sprawie dochodzą jeszcze wykroczenia drogowe.
  1. Poruszanie się pojazdem (skradzionym rowerem) po chodniku.
  2. Poruszanie się pojazdem (skradzionym rowerem) po zmroku bez oświetlenia.
  3. Brak sygnalizacji manewrów (skrętu, ).

  Czapeczka jest. Ukończone 3 klasy podstawówki są. Nic tylko kupować aŁdi albo BMW i latać.

  • Jeżeli skradziony rower posiadał choćby średnią wartość, to podejrzewam, że „czapeczkowiec” go sprzedał i kupił za to niego kilka aŁdi lub BMWu i wśród takiego kwiatu kierowców by się go doszukiwał.

 4. połowa pachnie wschodem.

 5. Ten w spozywvzakubto mi przypomina naszego Pana premiera pinokia