Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież oleju napędowego na stacji paliw i perfum w sklepie. Dwaj obywatele Ukrainy zatrzymani

Świdniccy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy, którzy odpowiedzą za kradzież perfum oraz oleju napędowego na stacji paliw. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o dwóch kradzieżach. Jedno dotyczyło kradzieży perfum na kwotę blisko 1000 złotych w drogerii na terenie Świdnika, drugie dotyczyło dwukrotnej kradzieży oleju napędowego na stacji paliw o łącznej wartości blisko 1000 złotych.

Policjanci w toku pracy operacyjnej wytypowali osoby, które dopuściły się tych czynów. Okazało się, że to znajomi: 25-letni i 30-letni obywatele Ukrainy. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty.

Wkrótce mężczyźni będą odpowiadać przed sądem. Za kradzież grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

46 komentarzy

  1. Ukraińcy coraz częściej łamią prawo, coraz częściej policja powiadamia o tym że Ukraińcy i Ukrainki złamali prawo na terenie Polski. Zeleński powinien w TV na kolanach ze łzami w oczach przeprosić cały Naród Polski, naród który przygarnął uciekające Ukrainki z dziećmi jak własną rodzinę a teraz Ukraińcy i Ukrainki takie numer robią, wstyd… 🙁

  2. Hmm… Ukraińcy coraz częściej łamią prawo, coraz częściej policja powiadamia o tym że Ukraińcy i Ukrainki złamali prawo na terenie Polski. Zeleński powinien w TV na kolanach ze łzami w oczach przeprosić cały Naród Polski, naród który przygarnął uciekające Ukrainki z dziećmi jak własną rodzinę a teraz Ukraińcy i Ukrainki takie numer robią, wstyd… 🙁

  3. Jedna kara, DEPORTACJA! Jak mają siłę kraść, to mogą też kopać okopy. Oczywiście odciski, biometryka i zakaz wstępu do UE przez 20 lat.

Z kraju