690 680 960

Żmijowiska: Auto dachowało i zatrzymało się na domu. Cztery osoby ranne

W czwartek wieczorem w miejscowości Żmijowiska w gminie Wilków doszło do dachowania auta. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Żmijowiska w gminie Wilków. Kierujący autem osobowym jadąc lokalną drogą, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi a następnie auto dachowało zatrzymując się na pobliskim domu. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Cztery osoby podróżujące pojazdem z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Jak wstępnie ustalono przyczyną zdarzenia była m.in. nadmierna prędkość.  W rejonie wypadku pracują funkcjonariusze opolskiej policji. Nie ma utrudnień w ruchu.

Żmijowiska: Auto dachowało i zatrzymało się na domu. Cztery osoby ranne

2015-06-04 22:14:16
(fot. Nadesłane)

8 komentarzy

 1. przyczyną wypadku był brak rozumu

  • A brak rozumu był zapewne spowodowany zbyt ciasnymi białymi czapeczkami na i tak już pustych łbach. Czyżby to byli obrońcy toru ? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :).

 2. Całe szczęście że wszyscy żyją

 3. Żmijowiska gmina Wilków jeśli chodzi o lokalizację

 4. Kaśka z kurnej chaty

  UWAGA – GOTOWIEC !!!
  Właściciele posesji położonych blisko szos, dróg i ulic wszelakich – osadzajcie swoje „włości” drzewami, ale zanim urosną, wkopujcie betonowe słupy albo szyny kolejowe (łatwo dostępne bo koleje plajtują), bo wcześniej czy później jakiś zmotoryzowany oszołom wjedzie wam do sypialni i będziecie mieć szczęście jak nie w czasie spółkowania z żoną, albo jej najlepszą przyjaciółką.

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas