Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Żmijowiska: Auto dachowało i zatrzymało się na domu. Cztery osoby ranne

W czwartek wieczorem w miejscowości Żmijowiska w gminie Wilków doszło do dachowania auta. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Żmijowiska w gminie Wilków. Kierujący autem osobowym jadąc lokalną drogą, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi a następnie auto dachowało zatrzymując się na pobliskim domu. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Cztery osoby podróżujące pojazdem z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Jak wstępnie ustalono przyczyną zdarzenia była m.in. nadmierna prędkość.  W rejonie wypadku pracują funkcjonariusze opolskiej policji. Nie ma utrudnień w ruchu.

Żmijowiska: Auto dachowało i zatrzymało się na domu. Cztery osoby ranne

2015-06-04 22:14:16
(fot. Nadesłane)

8 komentarzy

  1. przyczyną wypadku był brak rozumu

    • A brak rozumu był zapewne spowodowany zbyt ciasnymi białymi czapeczkami na i tak już pustych łbach. Czyżby to byli obrońcy toru ? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :).

  2. Całe szczęście że wszyscy żyją

  3. Żmijowiska gmina Wilków jeśli chodzi o lokalizację

  4. Kaśka z kurnej chaty

    UWAGA – GOTOWIEC !!!
    Właściciele posesji położonych blisko szos, dróg i ulic wszelakich – osadzajcie swoje „włości” drzewami, ale zanim urosną, wkopujcie betonowe słupy albo szyny kolejowe (łatwo dostępne bo koleje plajtują), bo wcześniej czy później jakiś zmotoryzowany oszołom wjedzie wam do sypialni i będziecie mieć szczęście jak nie w czasie spółkowania z żoną, albo jej najlepszą przyjaciółką.

Z kraju