Kopali w pojazd straży miejskiej. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera

Dwaj mężczyźni odpowiedzą ze zniszczenie pojazdu straży miejskiej z Zamościa. 19 i 25-latek kopali w stojący samochód, a całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę miejskiego monitoringu.

W miniony piątek wieczorem policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że dwóch młodych mężczyzn uszkodziło pojazd należący do zamojskiej straży miejskiej. Całe zdarzenie zarejestrowane zostało przez monitoring miejski. Strażnicy od razu zareagowali i zatrzymali dwóch mężczyzn.

Jak ustalili policjanci, mieszkańcy powiatu chełmskiego w wieku 19 i 25 lat przyjechali do Zamościa, aby zwiedzić miasto. Po imprezie zakrapianej alkoholem, poszli na zamojską starówkę w rejon ratusza. Tam mężczyźni zauważyli zaparkowany pojazd straży miejskiej. Po chwili zaczęli kopać w karoserię samochodu. Swoim zachowaniem spowodowali wgniecenia i zarysowania powłoki lakierniczej pojazdu. Powstałe uszkodzenia zostały wycenione na kwotę około 3 000 zł.

Mundurowi przewieźli zatrzymanych do komendy. Po badaniu alkomatem okazało się, że obaj byli nietrzeźwi. Starszy z mężczyzn miał ponad promil alkoholu w organizmie, zaś młodszy prawie promil. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zostały im przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia. W czasie przesłuchania przyznali się do swojego czynu, przeprosili za swoje zachowanie i wyrazili skruchę.

Zgodnie z polskim prawem karnym osoba, która niszczy cudze rzeczy może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Patole które nie mają szacunku do cudzej własności, W tym przypadku mieszkańcy Zamościa zapłacili by za zniszczenia auta. Takie gnidy powinno się tępić, Gratuluje rodzicom wychowania.

 2. Spejson i Walo

 3. Nie wolno na zagryche jeść koniny…

 4. Mnie sie widzi, że wcześniej byli w Mieście Inspiracji (dawniej: Lublin) i widzieli jak dobiegający do przystanku kandydaci na pasażerów, kopią w odjeżdżający autobus, trolejbus… (niepotrzebne skreślić)

 5. Może redakcja zrobi podsumowanie roku przypomni najważniejsze , lub jakaś sonda do głosowania na idiotę roku , złodzieja roku ?

 6. Ed rozwalił system 🤣🤣🤣🤣padłem.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!