„Czy to jest miłość???”: Banery na ulicach Świdnika odpowiedzią na kampanię LGBT (zdjęcia)

Trzy banery prezentujące roznegliżowanych mężczyzn złączonych tęczową flagą mają być odpowiedzią na bilbord LGBT. Plakaty ustawiono w centrum Świdnika.

W czwartkowy wieczór w centrum Świdnika ustawione zostały trzy banery prezentujące dwóch roznegliżowanych mężczyzn złączonych tęczową flagą. Zdjęcie pochodzi z paryskiej parady miłości. Fotografii towarzyszy napis: „Czy to jest miłość???”. Plakaty zostały umieszczone na ul. Racławickiej w pobliżu bilbordu z tęczowymi barwami oraz napisem „Miłość to miłość”, jaki kilkanaście dni temu został powieszony za sprawą ruchu ideologów LGBT.

– Bardzo dziękuję za to, że świdniczanie nie pozostali obojętni wobec prowokacji ideologów LGBT. Dziękuję za pokazanie, co kryje się za tą tęczą i nadużywaniem słowa „miłość”. Dzięki nauczaniu Jana Pawła II dobrze wiemy, że miłość to odpowiedzialność za normalny rozwój dzieci, odpowiedzialność za każdą osobę, którą kochamy. Miłość to także dar życia przyjmowany w małżeństwie. O te wielkie sprawy musi troszczyć się w Polsce samorząd i rząd – skomentował w wypowiedzi dla portalu spotkaniaswidnickie.pl Radosław Brzózka z Zarządu Powiatu w Świdniku.

Opinie mieszkańców w sprawie banerów są podzielone. Choć popierają akcję, to jednak nie wszyscy są przekonani co do jej formy. Jak napisała do nas pani Agnieszka, popiera walkę o tradycyjne wartości rodziny, jednak jak wyjaśnia, stawianie tego typu plakatów w centrum miasta, w pobliżu galerii handlowej, nie przypadło jej do gustu. -Zwłaszcza, że zdjęcia gejów muszą oglądać dzieci, które jak wiadomo są zainteresowane wszystkim, co zauważą wokół siebie. Sądzę że na tłumaczenie kilkulatkom o tego typu związkach jest jeszcze za wcześnie – dodaje mieszkanka Świdnika.


(fot. spotkaniaswidnickie.pl)

Zobacz również

36 komentarzy

 1. Co to się z ludźmi dzieje, gdy w pozwala się dzieciom zbyt dużo jeździć na rowerach, albo karmi się dzieci ekologicznym jedzeniem. Dlatego precz z pedałami, rowerzystami, wegetarianami, ekologami i wszystkim co lewackie.
  Tylko: samochód, flaszka, papieros, kiełbasa i baba dla chłopa.

  • Żal Ciebie Czlowieku że akurat flaszka i papieros to Twoje priorytety ale w sumie dzielnica zobowiązuje. Napisz jeszcze czym jeździsz to wszystko będzie wiadomo.

 2. Dionizos Złotopolski

  Kochać to nie zawszeeeeee znaczy to samooooooooooooooo.

  • ci co wystawiają te plakaty te plakaty z francuskim pedałami mają coś nie tak pod kopułką…bo to jest jakiś margines, w Polsce na paradach nie ma niczego takiego…a kto kogo kocha, w co wierzy…to jego prywatna sprawa…i gu…no kogo to powinno obchodzić…

   • Oczywiście, dlatego niech nie wmawiają innym tego i niech się nie narzucają innym.

   • TAK to zobacz jak to się ma do marginesu i pedofilii w Kościele Katolickim – też się pisze że pedofilia w Kościele !

 3. To w Świdniku majom galerię handlową?

 4. Brawo Świdnik! Bardzo trafna riposta.

 5. Świdnik szacunek.Jako mieszkaniec Lublina szanuję Was i popieram.Szkoda że nasze władze są takie peda……….

 6. Człowiek który się gapił na kozy

  Pewnie po takiej ripoście zatkało kakało

 7. Brawo mordy wy moje !

 8. A pani Agnieszka to niby popiera ale nie ładne dla niej. Zapewne lepiej jest siedzieć w hałupie i glyndzić !

 9. Brawo Świdnik!! Czekamy na podobną inicjatywę w Lublinie.

 10. Dobrze Świdnik

 11. Tak wygląda ta patologia – na partię Biedronia sobie głosujcie ! Zboczenie to zboczenie ! Niestety tak to wygląda w kolorowej lub szarej rzeczywistości ! Dobra kampania brawo Świdnik !

 12. do roboty nieroby

  To teraz pasowałoby ustawić zdjęcie członków powiatu i miasta z Brzózką na czele z podpisem „czy to są gospodarze?” oraz „zajmujemy się bzdurami”. Jak tam Świdnicka Strefa Aktywności? Dalej leży?

 13. Nie jestem mieszkańcem Świdnika, ale często przejeżdżam sobie i mogę powiedzieć, że Lublin, Łęczna mogą pozazdrościć Burmistrza,oraz władz miasta. I jak tak dalej będzie to Świdnik będzie jedynym atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Pozdrawiam LSW

  • do roboty nieroby

   To musiał pisać jakiś gorliwy Radny wyznawca Burmistrza, albo nawet sam Burmistrz. Co prawda władzom miasta nie udał się nawet remont Placu Bolka i Lolka, ale udało się wysłać większość młodych ludzi za granice w poszukiwaniu chleba i sprowadzeniu miasta do roli sypialni Lublina.

 14. Brawo Świdnik precz z pedarastami.

 15. To kampania do pedalowania.bardzo piekne banery,ale w Swidniku to mormalne tam na guwno mowia papu.

 16. belzebubie nowoczesny, czekam na głupawy komentarz .

 17. Brawo ? ? ? ?

 18. Nauki JP II, śmieszne. Przez lata pod dywan zamiatał pederastów kościoła.

 19. Homofoby bujajcie się!!!

  Ale wiocha!!! Kto się w ogóle zajmuje takimi bzdetami. Ideologia LGBT??? Może tak by autor tekstu do słownika zajrzał. Co tłumaczyć dziecku? Jak się czegoś nie rozumie to ciężko wytłumaczyć 🙂

  • Dzieci w to nie mieszaj

  • Co tłumaczyć? Nazywając rzeczy po imieniu. Mężczyzna rodzi się mężczyzną po to żeby wiązać się z kobietą, a nie uprawiać dewiacje z innym osobnikiem tej samej płci. Wszystkie dzieciaki w mojej rodzinie uczone są odpowiednich postaw adekwatnych dla swojej płci, to że mężczyzna ma być odważny, opiekuńczy, meski a nie homo niewadomo, ciepłe kluchy. Poza tym nie stawiam tamy dzieciom kiedy widzą pajaca z tęczą i zaczynają się śmiać. Naturalnym odruchem każdego zdrowego człowieka jest taka reakcja na odszczepieńca próbującego ze zboczenia zrobić normalność i zmusić do tego całą przeważającą resztę społeczeństwa. Jednocześnie uczę je także szacunku dla wszystkich ludzi bez wyjątku, ale również różnicy między szacunkiem a tolerancją bo tolerować idiotyzmów i zboczeń nie będą. Tu nie ma czego rozumieć.

 20. Brawo Świdnik!

 21. Chodzi o miłość czy o władzę?...

  Popieram. Trzeba zwalczać ten cyrk biedronia. Na siłę chcą spedalić naszą ojczyznę. Żal patrzeć jak stolica została roz-trzaskana pedałami. Nie winił bym pedałów bo zawsze takie wybryki natury były i są, niech se tam po cichu żyją. Nie podoba mi się, że aż tak bardzo się ich promuje w mediach. Kto za to płaci? Komu na tym aż tak zależy? Nie chcę ale widzę w tv jak kreuje się ten cywilizacyjny ,,ślepy zaułek,, na pełnowartościowych normalnych ludzi. Są marginesem i nie mają poparcia w społeczeństwie, więc powinni znać swoje miejsce w szeregu. Ta generacja nie myśli o przyszłości bo przyszłości nie ma i dlatego też odebrał bym im społeczne prawo głosu (jak nieletnim-niedojżałym) i po sprawie. Wtedy ten cały wielki cyrk by się szybko zakończył. Bez głosów poparcia nie ma biedronia i spokój. Kolejna brzydka próba podzielenia polaków, robienia czegoś co pomoże w odsunięciu pis-u od władzy, zupełnie jak zrobili z nauczycielami. Też ,,wykorzystani,, do celów politycznych

 22. Coś ta prawicowa rodzina oraz męskość strasznie kruche skoro zagraża jej plakat z tęczą. Boicie się, że od patrzenia na tęczę zmieni wam się orientacja czy jak? Ciemnota…

  • widać że nie masz dzieci po komentarzu – ale idź weź swoją matkę albo babkę i spytaj co sądzą o tych banerach – zobaczysz jakie mają zdanie na ten temat. To nie jest właściwe to jest patologia !

  • Chodzi o miłość czy o władzę?...

   Ciemnota akurat nie widzi w tym zagrożenia. Nie widzi tego, że próbuje się nam stopniowo, małymi etapami przemycić obraz innej Polski. Po co? Po to żebyśmy w świecie byli widziani jako ludzie bez własnej tożsamości narodowej, kultury, historii, wartości. Sukcesywnie robi się z nas faszystów, antysemitów a teraz jeszcze odmieńców i pedałów. Robi się to w celach politycznych, więc chodzi tylko o dobro czyjegoś biznesu. Zwykli ludzie się wtedy nie liczą a do tego jest już za późno. Gdy tusk już nam sprowadzi uchodźców z niemiec to też nic Ci nie będzie przeszkadzało? Brońmy się przed tym. Prawdziwa tęcza którą lubię oglądać ma 7 kolorów a pedalska ma ich 6.

 23. dzieki c JPII wiemy że miłosć to ruchanie dzieci przez księży

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6765zł -0.58%
  • GBP 4.9565zł 0.01%
  • EUR 4.4732zł -0.13%
  • CHF 4.1241zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej