Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Czy to jest miłość???”: Banery na ulicach Świdnika odpowiedzią na kampanię LGBT (zdjęcia)

Trzy banery prezentujące roznegliżowanych mężczyzn złączonych tęczową flagą mają być odpowiedzią na bilbord LGBT. Plakaty ustawiono w centrum Świdnika.

W czwartkowy wieczór w centrum Świdnika ustawione zostały trzy banery prezentujące dwóch roznegliżowanych mężczyzn złączonych tęczową flagą. Zdjęcie pochodzi z paryskiej parady miłości. Fotografii towarzyszy napis: „Czy to jest miłość???”. Plakaty zostały umieszczone na ul. Racławickiej w pobliżu bilbordu z tęczowymi barwami oraz napisem „Miłość to miłość”, jaki kilkanaście dni temu został powieszony za sprawą ruchu ideologów LGBT.

– Bardzo dziękuję za to, że świdniczanie nie pozostali obojętni wobec prowokacji ideologów LGBT. Dziękuję za pokazanie, co kryje się za tą tęczą i nadużywaniem słowa „miłość”. Dzięki nauczaniu Jana Pawła II dobrze wiemy, że miłość to odpowiedzialność za normalny rozwój dzieci, odpowiedzialność za każdą osobę, którą kochamy. Miłość to także dar życia przyjmowany w małżeństwie. O te wielkie sprawy musi troszczyć się w Polsce samorząd i rząd – skomentował w wypowiedzi dla portalu spotkaniaswidnickie.pl Radosław Brzózka z Zarządu Powiatu w Świdniku.

Opinie mieszkańców w sprawie banerów są podzielone. Choć popierają akcję, to jednak nie wszyscy są przekonani co do jej formy. Jak napisała do nas pani Agnieszka, popiera walkę o tradycyjne wartości rodziny, jednak jak wyjaśnia, stawianie tego typu plakatów w centrum miasta, w pobliżu galerii handlowej, nie przypadło jej do gustu. -Zwłaszcza, że zdjęcia gejów muszą oglądać dzieci, które jak wiadomo są zainteresowane wszystkim, co zauważą wokół siebie. Sądzę że na tłumaczenie kilkulatkom o tego typu związkach jest jeszcze za wcześnie – dodaje mieszkanka Świdnika.

„Czy to jest miłość???”: Banery na ulicach Świdnika odpowiedzią na kampanię LGBT (zdjęcia)

„Czy to jest miłość???”: Banery na ulicach Świdnika odpowiedzią na kampanię LGBT (zdjęcia)

„Czy to jest miłość???”: Banery na ulicach Świdnika odpowiedzią na kampanię LGBT (zdjęcia)
(fot. spotkaniaswidnickie.pl)

36 komentarzy

 1. Chodzi o miłość czy o władzę?...

  Popieram. Trzeba zwalczać ten cyrk biedronia. Na siłę chcą spedalić naszą ojczyznę. Żal patrzeć jak stolica została roz-trzaskana pedałami. Nie winił bym pedałów bo zawsze takie wybryki natury były i są, niech se tam po cichu żyją. Nie podoba mi się, że aż tak bardzo się ich promuje w mediach. Kto za to płaci? Komu na tym aż tak zależy? Nie chcę ale widzę w tv jak kreuje się ten cywilizacyjny ,,ślepy zaułek,, na pełnowartościowych normalnych ludzi. Są marginesem i nie mają poparcia w społeczeństwie, więc powinni znać swoje miejsce w szeregu. Ta generacja nie myśli o przyszłości bo przyszłości nie ma i dlatego też odebrał bym im społeczne prawo głosu (jak nieletnim-niedojżałym) i po sprawie. Wtedy ten cały wielki cyrk by się szybko zakończył. Bez głosów poparcia nie ma biedronia i spokój. Kolejna brzydka próba podzielenia polaków, robienia czegoś co pomoże w odsunięciu pis-u od władzy, zupełnie jak zrobili z nauczycielami. Też ,,wykorzystani,, do celów politycznych

 2. Coś ta prawicowa rodzina oraz męskość strasznie kruche skoro zagraża jej plakat z tęczą. Boicie się, że od patrzenia na tęczę zmieni wam się orientacja czy jak? Ciemnota…

  • widać że nie masz dzieci po komentarzu – ale idź weź swoją matkę albo babkę i spytaj co sądzą o tych banerach – zobaczysz jakie mają zdanie na ten temat. To nie jest właściwe to jest patologia !

  • Chodzi o miłość czy o władzę?...

   Ciemnota akurat nie widzi w tym zagrożenia. Nie widzi tego, że próbuje się nam stopniowo, małymi etapami przemycić obraz innej Polski. Po co? Po to żebyśmy w świecie byli widziani jako ludzie bez własnej tożsamości narodowej, kultury, historii, wartości. Sukcesywnie robi się z nas faszystów, antysemitów a teraz jeszcze odmieńców i pedałów. Robi się to w celach politycznych, więc chodzi tylko o dobro czyjegoś biznesu. Zwykli ludzie się wtedy nie liczą a do tego jest już za późno. Gdy tusk już nam sprowadzi uchodźców z niemiec to też nic Ci nie będzie przeszkadzało? Brońmy się przed tym. Prawdziwa tęcza którą lubię oglądać ma 7 kolorów a pedalska ma ich 6.

 3. dzieki c JPII wiemy że miłosć to ruchanie dzieci przez księży