Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Koniec bezpłatnego parkowania pod Aqua Lublin. Wszystko w „trosce o komfort klientów”

Wiosną wprowadzone zostaną opłaty za pozostawienie auta przed kompleksem MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Spółka wprowadzenie płatnego parkowania tłumaczy koniecznością zapewnienia miejsc parkingowych dla swoich klientów. Oni jednak też będą musieli zapłacić.

66 komentarzy

 1. A ja chodzę na basen żeby się umyć, wysikać i zrobić kopę bo papier toaletowy też oszczędzam.

 2. wszystko w trosce o wpływy do budżetu miasta

  • Zwłaszcza ta zewnętrzna firma i płatność w godzinach nocnych.

   • Ta płatność w godzinach nocnych nie musi być złym pomysłem. Basen jest czynny do 22. Samochody pozostawione na parkingu po 23 chyba nie będą należeć do klientów?

 3. chciwość nie popłaca

  W kasie miasta brakuje pieniędzy więc głupim mieszkańcom wytłumaczymy że to dla ich dobra. Taka jest logika pomysłodawców tej głupiej zagrywki. Parkowałem tam kilkaset krotnie i nigdy ten parking nie był zapełniony powyżej 60-70% więc i nigdy nie szukałem miejsca parkingowego. Więc teraz będzie stał pusty a ludzie będą stawiali na razie na stadionie lub Pierwszego Maja. Brawo dla zawsze głodnych myślicieli do czasu aż mieszkańcy się przebudzą i wydadzą werdykt przy urnie. W miastach rządzonych przez POprzedników zawsze są jakieś tragedie i poronione pomysły i myślę że ludzie to zauważą a jeżeli nie zauważą to niech się szykują na mierniki wdychanego i wydychanego powietrza dla swojego dobra oczywiście.

 4. Dalej głosujcie na peło to się obudzicie z ręką w nocniku.

 5. Czekam na porównanie wpływów z usług MOSiR przed i po wprowadzeniu opłat parkingowych. Tylko jak porównywać w czasach pandemii?

  • No faktycznie… 2zł za cztery godziny parkowania to z pewnością będzie masowa rezygnacja z basenu 🙂

   • Mogę się założyć, że porównując rok 2021 i 2022 rachunek wyjdzie na korzyść 2022. Zostanie to odtrąbione jako sukces wprowadzenia opłaty parkingowej, tylko jak porównywać czasy kwarantann z czasami poluzowanych obostrzeń. Te nocne opłaty mogli sobie darować, nawet rejony Krakowskiego Przedmieścia tego nie czynią. Czy może coś się zmieni? Opłaty na miejscach publicznych w dni wolne od pracy są troszeczkę bezprawne.

   • wyobraź sobie, że ludzie często jeżdżą na basen, w zasadzie to na basenie są te same osoby. jeździli częściej przed pandemią.
    Ja basen zmienię bo jest to kolejne 2zł razy X w miesiącu. Dwójkę dzieci też wożę, często na nie czekam bo nie opłaci mi się jechać do domu lub gdzieś.

    Jak basen ma być dla bogatych to niech będzie ja na nich nie będę pracowała.

 6. Ja pier… Do czego to dochodzi!?
  Jak można dopuścić do sytuacji, w której kierowcy mieszkający lub pracujący w okolicy próbowaliby dorównać kierowcom przyjeżdżającym na basen!?
  Przecież każdy wie że ci od basenu są o wiele ważniejsi!
  (To jest dopiero patologia)

 7. Jak zwykle to samo… cebulaki o 2 zł będą jęczeć w komentarzach:)

 8. Czy na zdjęciu widzicie zapchany parking- Lublin112.pl, zastanówcie się co piszecie, napiszcie po prostu prawdę

  • O co konkretnie chodzi? Co ma zdjęcie, do tekstu? To jest zdjęcie ilustracyjne do informacji o płatnym parkowaniu.

   • Pewnie k… Nie odpowie, ale chyba zgodzicie się że mną że preferowanie osób parkujących na krótko za kilka złotych, przyjeżdżających dla zabawy i dyskryminowanie osób które na wiele godzin muszą zaparkować, bo zaledwie kilometr dalej mieszkają lub pracują jest nieuczciwe.
    Pozostaje jeszcze fakt, że programowo likwidowane sa w mieście miejsca parkingowe (Ochotnicza, Muzyczna, Lubartowska itd.), oraz fakt że jest to teren miasta, czyli lublinian.
    Jakim więc k… prawem zarząd miasta nie dość że ogranicza możliwość zaparkowania, to jeszcze wprowadza opłaty od mieszkańców Lublina w sytuacji gdy w okolicy NIGDZIE nie ma możliwości zaparkować za darmo!?
    Przecież nikt nie weźmie sobie samochodu do domu, a z przestrzeni miasta powinni kożystać mieszkańcy a nie zarządcy.
    Prawda?

Z kraju

Sport