Komu przeszkadzało nowe boisko? Jest nagroda za pomoc w ustaleniu sprawców dewastacji ogrodzenia

Władze Końskowoli zastanawiają się jaki mógł być cel sprawcy lub sprawców, którzy zadali sobie sporo trudu, by zniszczyć ogrodzenie boiska. Jednocześnie ufundowano nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców.

W tym roku przy ul. Pożowskiej w Końskowoli ma zostać oddane do użytku nowe boisko. Nie tak dawno teren został wyrównany i utwardzony, zasiano również trawę. By zapewnić jej prawidłowy wzrost, postawione zostało ogrodzenie. Jednak kilka dni temu wandale zniszczyli to, nad czym ostatnio pracowało wiele osób.

Wokół boiska znajdowała się setka wkopanych w ziemię betonowych słupów, do których zamontowane było ogrodzenie. Większość z nich została połamana, kilkanaście z nich zaś wyrwano z ziemi. O sprawie została powiadomiona policja. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Puławach prowadzą obecnie czynności zmierzające do ustalenia sprawców zniszczenia mienia.

Wójt gminy Końskowola postanowił wyznaczyć nagrodę dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy, lub też sprawców wandalizmu.W zamian za informację na ten temat, wypłacone zostanie tysiąc złotych. Kontaktować się można z Urzędem Gminy w Końskowoli pod numerem telefonu 81 881 62 01 wewnętrzny 121. Jak zapewniają urzędnicy, gwarantują oni pełną anonimowość.


(fot. UG Końskowola)
2016-04-26 19:42:35

21 komentarzy

 1. Krzyż na zdjęciu 3 stoi chyba z jakiegoś konkretnego powodu . Może komuś przeszkadza , że obok miejsca spoczynku będzie wesoło . Może ktoś jeszcze chciał tę działkę ?

  • ten krzyż bardziej wygląda na przydrożny, taki co dewoty śpiewają majówki itd. w mojej miejscowości jest takich kilka , ciekawe że niedaleka sąsiadka postawiła na swojej działce ot tak żeby miała bliżej choć 200m dalej po drogiej stronie przejazdu jest stary krzyż , w maju zbiera się kilka pań i skrzeczą niemiłosiernie

  • Stara Mocherowa Bereciara

   Ja wiem kto to zrobił ale ni powiem

 2. Dziwić sie ze w tym kraju jest taki syf… Patologia sra we własne gniazdo… Dopóki nie wypleni sie takiego myślenia z głów młodzieży nic w tym kraju nie bedzie warto budować… Tak jak ostatnio te tępe dzidy niszczyły słupki oświetleniowe na miasteczku czy wcześniej dewastacja windy… Brak mi słów… Szkoda ryja szczepić jak to mawiał klasyk. Czy to tak trudno zrozumieć ze tworzy sie to dla nas wszystkich????

  • Dlaczego zakładasz że to młodzież? Na bank to jakiś starszy złośliwy dziadek 😉 Z takimi lepiej nie zadzierać

 3. Komu przeszkadza nowe boisko? Komu preszkadza świeżo wymalowana ściana? Komu przeszkadza przystanek autobusowy? Komu przeszkadza nowa ławka? Komu przeszkadza oświetlenie wzdłuż chodnika? Pytania, które rozkładały na łopatki starożytnych filozofów.

 4. pisowcy chcieli pokazać Polskę w ruinie jaką zastali a może fakt, że donald wybudował orliki a co zrobił donald to samo zło według dobrej zmiany

 5. gyz niedorzeczy jesteś głupszy niż pisowcy i peowcy łącznie

 6. betonowe słupki?? jak zapałki wyłozone, widać jak ekipa sie przyłozyła do wkopywania ich w ziemię.

 7. Tylko dwie możliwości: albo jakiś Janusz uznał, że nie będą mu tu pod domem bachory hałasować, wziął szwagra i zrobił w nocy porządek, albo jakiś Sebix dawno nie dotykał Karyny i mu testosteron wymieszany z bronxem wypędziły wszystkie jeszcze ocalałe szare komórki z mózgu.

 8. albo obrońcy krzyża

 9. A tam, pierdzielicie, to UFO zrobiło.

 10. Ogrodzenie wpłynie w wzrost trawy ?

 11. Miejscowa szmaciarnia. Ten kto usiłował postawić ten płot to też idiota.

 12. Tak przy okazji ….. na Porębie było przez lata boisko. Mają powstać tam bloki. Dwa lata temu zaorano to miejsce cholera wie po co. Dopóki nie powstaną bloki to dzieci mogly sie bawić, a tak nikt nie ma z tego pożytku.

 13. A po c[] w Końskiej Woli jakieś zas….ane boisko!!!.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki