Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny wypadek w Wandzinie. Renault uderzyło w drzewo

Zaledwie kilkaset metrów od miejsca poprzedniego wypadku, miało miejsce kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w niedzielę o godzinie 17:10 w miejscowości Wandzin w powiecie lubartowskim. W czasie gdy służby ratunkowe działały na miejscu zderzenia mercedesa z fiatem, kilkaset metrów dalej miało miejsce kolejne zdarzenie. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubartowskiej drogówki, kierujący autem mężczyzna, jadąc w kierunku Lublina, stracił panowanie nad kierownicą w wyniku czego auto wpadło w poślizg, zjechało do przydrożnego rowu a następnie uderzyło w jedno z drzew w znajdującym się nieopodal lesie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Jedna osoba, pasażerka, została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak wyjaśniają ratownicy, przyczyną zdarzenia mogła być nadmierna prędkość z jaką kierowca poruszał się po oblodzonej jezdni.


Większy widok mapy

(fot. lublin112)
2015-01-04 19:42:48

11 komentarzy

 1. Laguna bezpieczne auta skończyło się na strachu 😀 Silnik IDE więc nie szkoda 😛

 2. stare porzekadło, jak jest ślisko, to się nie zapie****a

  • popatrz ile dziś wypadków/kolizji i nie wierze że każdy zapie****a, przy takich warunkach nawet prędkość nie musi być duża, w prawdzie tą Laguną musiał trochę jechać bo aż mu koło urwało ale tak ogólnie piszę o tych wszystkich zdarzeniach dziś. Tutaj to w granicach 50-60km/h miał małe zniszczenia.

 3. Swoją drogą to dziś kierowcy biją rekordy w tych wypadkach/kolizjach.

  • jak co dzień, dziś może więcej uwagi się zwraca i mają na co zwalić swa roztropną jazdę .

 4. Uważajcie na trasie Lublin-Piaski, brak oświetlenia jezdni od Kalinówki, dokładniej od skrzyżowania z Majdankiem, także lepiej bez rozumu nie wychodzić z domu.

 5. Zjeżdżających dzisiaj od Jawidza w kierunku Łuszczowa trasa była tak oblodzona że hamulce w żaden sposób nie pomagały. Jazda z prędkością 30 km była już baaardzo niebezpieczna. Nie o prędkość a o brak przewidywania na drodze tu raczej chodzi. Warto czasem mocniej nacisnąć na hamulec żeby się przekonać jak reaguje samochód…

 6. Zaraz hołek będzie propagował wycięcie wszystkich drzew przy drogach… bo głupota ludzka jest ważniejsza niż edukacja profilaktyczna. Nie umiesz jeździć, nie przewidujesz sytuacji – nie jeździj

 7. Kocham Renoweczki LOL!

  Szkoda ze nie silnik 2.2 DCI bo juz bralbym to zelastwoo 😀

 8. Wielkie brawa dla drzewa i szacun równie wielki. Stało nie tylko we właściwym miejscy, ale stanęło też na wysokości zadania.
  Okazało się skuteczne i niezastąpione jako hamulec awaryjny dla mniej… „przewidujących”?

 9. Dzisiaj w tym prawie samym miejscu na Wandzinie jakiś świr pod górke wyprzedzał mnie i inne samochody na trzeciego gdzie jest linia ciągła do tego „zakaz wyprzedzania” i ograniczenie prędkości a jakby to bylo malo pas zjazdowy dla aut skręcajacych. Niech sie baran cieszy że akurat nikt nie skręcał na Wandzin i nie było tak ślisko no i nie miałem podłączonej kamerki w aucie bo już z prawem jazdy mógłby się pożegnać.!

Z kraju