Kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu. Dwa samochody zderzyły się z karawanem, są osoby ranne (foto)

Po raz kolejny na obwodnicy Lubartowa, na skrzyżowaniu z drogą do Kozłówki, doszło do wypadku. To jedno z miejsc, gdzie bardzo często dochodzi do groźnych zdarzeń drogowych.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 15:30 w miejscowości Nowodwór Piaski koło Lubartowa. Na obwodnicy miasta, w ciągu drogi krajowej nr 19 Lublin – Kock zderzyły się trzy pojazdy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z ul. Nowodworską, czyli drogą Lubartów – Kozłówka.

W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe: volkswagen i jaguar, a także karawan. Obecnie na miejscu trwa akcja ratunkowa. Z przekazanych nam informacji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane. Zajmują się nimi ratownicy medyczni.

Funkcjonariusze drogówki prowadzą zaś czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Wstępnie wiadomo, że jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Kocka. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. nadesłane)

33 komentarze

 1. kierowca bmw (tali kraśnicki stan umysłu) wymusiła co mógł, bo był bemwiarzem !!!!

 2. Co za zbieg okoliczności, wszyscy zainteresowani w tm samym miejscu i czasie: BMW i Jaguar a także karawan.

  • Apoloniusz Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   Karawan powinien być zaliczany jako jeszcze jednen składnik w zestawie służb ratunkowych… zawsze sie może przydać.
   Przecież nigdy nie wiadoo, czy ocalały z życiem jakiś uczestnik stłuczki nie osiągnie stanu stabilnego na widok zniszczeń w swoim wychuchanym autku.

 3. Zgaduję, że co najmniej jedna osoba nie żyje??

 4. Ja się pytam gdzie jest bimmer ze swoim E-trupem

 5. Dla takich kierowców tylko , wiadukt lub tunel i teź nie jestem pewny czy nie zrobilby zamieszania.

 6. ByMyWiooooo i karawan hehe 5G i WiFi we Krasnickiej zaszkodziło wsi buhehehe

 7. Ktoś kto jest sprawca zdarzenia na tak prostym i nie wymagającym skrzyżowaniu,powinien zostać pozbawiony dozywotnio prawa jazdy ,bo nie nadaje się do jazdy niczym ,za wyjątkiem taczki jednokółki i to też raczej pustej niż załadowanej

 8. Na tym prostym skrzyżowaniu ,normalny myślący czlowiek ,nie jest w stanie popełnić zadnego błedu ,ale jak widać co jakiś czas objawi się wyjatkowy „talent „

 9. Zawsze jak jestem na tym skrzyżowaniu ,zastanawiam się co trzeba mieć w głowie zamiast mózgu ,żeby tam popełnić jakiś bład

  • Wystarczy być człowiekiem i omylnie ocenić prędkość zbliżającego się pojazdu, jadąc obwodnicą w tym miejscu mało kto zwalnia do przepisowej 70km/h.

   • Powiedz mi człowieku gdzie tam na skrzyżowaniu z Nowodworską jest ograniczenia do 70km/h..? Właśnie jak widać tacy wielce mądrzy znawcy i kierowcy jak ty, co nie znają się na znakach i przepisach ruchu powodują tam takie wypadki. Lepiej oznaczonego i widocznego skrzyżowania jak to, to nie ma w regionie. Trzeba na prawdę być jakimś ułomnym kierowcą żeby doprowadzić tam do kolizji.

 10. Co z pasażerem karawanu ?

 11. Mam nadzieję ,że pasażer z karawanu wyszedł cały bez żadnych urazów. 😉

 12. Pasażer karawanu to sztywniak i może nie znać się na żartach

 13. Droga redakcjo, ta droga to kierunek na miejscowość Nowodwór, a nie Kozłówkę. Wprawdzie tędy też można do niej dojechać, ale bliżej jest skrzyżowaniem z Lipową. Wracając do tematu, to skrzyżowanie z Nowodworską jest jednym z najlepiej oznaczonych i widocznych skrzyżowań w regionie tylko kierowcy typowe łajzy i powodują tam wypadki.

  • Tak zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100% – jednakże często tam jeżdżę w nocy zarówno rowerem jak i autem i uważam, że jest tam ciemniej niż w lesie!!
   jakby nie można było odjąć kilka latarni z lipowej i tutaj zaświecić…

  • Tak oznakowane ze tam jest magazyn bieedra a wyjechac na glowna jak zapierdal…..a po 100pare o 15stej to w totka wygrasz wczesniej

  • Drogi bazylu. Chyba musisz jednak odwiedzić okulistę. Nigdy jadąc przez Skrobów i nie zbaczając z trasy na Kamionkę nie przejedziesz przez Kozłówkę. A druga kwestia to chyba nie wiesz gdzie zaczyna się Kozłówka bo akurat przez Nowodwór najbliżej do tej miejscowości. Nie pisz więc bzdur jak nie masz podstawowej wiedzy.

 14. Bazyl dobrze gadasz,wódki Ci dać 😁

 15. Jechałam tą obwodnicą i po mimo ,że zwalniałam przy pobocznych szosach ZAWSZE ktoś mi zajeżdżał drogę. Polscy kierowcy widać nie potrafią ocenić szybkości jazdy samochodu na obwodnicy!

 16. Ja łomijam pasatem to droge bo kluńtwa jest …
  Zdrowaś Mario laskiś pełną..

 17. Burakom swiatla postawcie, moze wrescie prowincja zrozumie, ze jezdzimy ba zielonym

 18. Kilka razy w roku objeżdżam Lubartów tą drogą. I ta obwodnica jest „nieprzyjemna” dla kierowców. I mam takie uczucie od kiedy została wybudowana.

  • Baba Jaga - (znająca się "na rzeczy")

   Jak jest „nieprzyjemna” dla kierowców, to mus ją zaorać i wybudować obwodnicę tego trefnego miejsca.

 19. Dopóki nie zostanie odnaleziona i upamiętniona mogiła zbiorowa z I wojny światowej znajdująca się gdzieś w okolicy tego skrzyżowania (lub pod skrzyżowaniem) dopóty nie będzie tam spokoju. W sierpniu 1915 roku odbyła się tam wielka bitwa, jedyne miejsce poza Gorlicami na terenie dzisiejszej Polski gdzie Rosjanie dali sobie przełamać front. Uważajcie na siebie!

 20. Bmw zawsze na miejscu. Jaguar kolejny snob którego przepisy i zasady dla biedaczków nie dotyczą. A karawan się spieszył jak to kurier z dostawą. Teraz karawany mają dużo roboty.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7625zł 0.02%
  • GBP 5.0283zł 0.02%
  • EUR 4.4714zł 0.08%
  • CHF 4.1297zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach