690 680 960

Kolejny tragiczny w skutkach pożar. Zginęła starsza kobieta (zdjęcia)

Mieszkanie w bloku stanęło w płomieniach, w środku znajdowały się dwie osoby. Mężczyznę dało się uratować, jego matka zginęła.

Pożar w jednym z bloków przy ul. Kościuszki w Rykach został zauważony w niedzielę po godzinie 12. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pożarem objęte było mieszkanie na drugim piętrze budynku.

Jak nam przekazano, w środku znajdowały się dwie osoby. Kobieta w wieku ok. 70 lat nie dawała już oznak życia. Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować jej życia.

Jej syn został ewakuowany i zajęli się nim ratownicy medyczni. Następnie mężczyznę przetransportowano do szpitala. Obecnie na miejscu prowadzone są czynności zmierzające do ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

(fot. DęblinNews)

5 komentarzy

  1. Z tego co mi wstępnie wiadomo. Bloki które były budowane w lubelskim w latach 80′ XX W, miały kuchnie węglowe ! I prawdopodobnie były to UWAGA pierwsze budynki w lubelskim które miały kanalizacje sanitarną SIC/LOL !

  2. Piszę po raz kolejny, że chów klatkowy jest dla kur, nie dla ludzi.

  3. Prawdopodobnie zwarcie instalacji. tam nie ma żadnych kuchni weglowych. Ile w was jadu. Jak wam nie wstyd. To była porządną starsza pani. Nie wiecie a głupoty wymyslacie.

Kursy walut

  • USD 4.4074zł -0.57%
  • GBP 5.3351zł 0.26%
  • EUR 4.7402zł -0.16%
  • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas