690 680 960

Kolejny nożownik zaatakował w Lublinie. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Na ulicy zaatakował nożem swoją konkubinę i towarzyszącego jej mężczyznę. Na szczęście poszkodowani nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek około godziny 14 na ul. Kunickiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Piękną doszło do awantury. W pewnym momencie jeden z jej uczestników wyciągnął nóż i zaatakował nim dwie osoby.

Całe zdarzenie dostrzegł przejeżdżający w pobliżu policjant. Dzielnicowy od razu zareagował, powiadomił o wszystkim dyżurnego oraz wezwał pogotowie ratunkowe. Po chwili na miejscu były już dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dwie osoby, kobieta i mężczyzna, zostały przetransportowane do szpitala. Jak ustaliliśmy, na szczęście poszkodowani nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Okazało się, że całe towarzystwo było pijane. Kobieta miała ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

Nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wyjaśnia nam, że sprawca został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty lekkiego uszkodzenia ciała swojej konkubiny i jej znajomego. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

(fot. nadesłane)

27 komentarzy

  1. Nadzwyczajne kasta broni patologji.

  2. Bolesław się wałęsa

    Miejscowe menelstwo w szermierce wyjaśniało sobie kto będzie pierwszy kobicie na doope właził

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas