Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny dzień poszukiwań na Wieprzu (zdjęcia)

Kolejny dzień policjanci i strażacy prowadzą poszukiwania 36-letniej kobiety, która w miniony piątek wraz z dzieckiem wpadła do rzeki Wieprz w powiecie lubartowskim. 10-latka wydobyto z wody i przetransportowano do szpitala, niestety życia chłopca nie udało się uratować. Wczoraj do poszukiwań użyto śmigłowca.

Rozpoczął się kolejny dzień poszukiwań na Wieprzu 36-letniej kobiety, która w miniony piątek w Chlewiskach w powiecie lubartowskim z dzieckiem wpadła do wody i nie mogła się wydostać na brzeg. Na pomoc ruszył świadek, który próbował pomóc, ale on sam opadł z sił, a kobietę wraz z dzieckiem porwał nurt rzeki.

Po zgłoszeniu o zdarzeniu do działań przystąpiły służby ratownicze. Do poszukiwań zadysponowane zostały łodzie poszukiwawcze i bezzałogowy statek powietrzny. Po niespełna dwóch godzinach służbom udało się wydobyć dziecko z wody. Podjęto natychmiastową akcję reanimacyjną, a chłopiec został przetransportowany do szpitala. Niestety 10-latek zmarł.

W trakcie minionego weekendu policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania, jednak nie dały one rezultatu. W niedzielę do poszukiwań użyto również śmigłowca.

Kolejny dzień poszukiwań na Wieprzu (zdjęcia)

Kolejny dzień poszukiwań na Wieprzu (zdjęcia)

Kolejny dzień poszukiwań na Wieprzu (zdjęcia)

(fot. Policja Lubartów)

7 komentarzy

  1. Dziadek ze "slamsowa"

    Po tak długim czasie od zaginięcia, to raczej już wieczne odpoczywanie…

  2. Nie potrafi rozróżnić akcji ratunkowej od poszukiwawczej. Pewnie edukację skończył na poziomie podstawówki.

    • Chcę uprzejmie zauważyć, że tematem rozważań jest poszukiwanie zaginionej, a nie poziom wykształcenia kogokolwiek tutaj, matoły 😆

  3. Remik lecz się na mózg