Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny atak cudzoziemców na granicy. Ucierpiał żołnierz

Nie ustają ataki na służby polskie ochraniające granicę polsko-białoruską. Minionej doby żołnierze oraz funkcjonariusze Straży Granicznej zostali zaatakowani kamieniami.

Minionej doby do Polski próbowało nielegalnie przedostać się z terenu Białorusi 78 cudzoziemców, m.in. byli to obywatele Indii, Jemenu, Erytrei. 12 osób na widok patroli polskich służb zawróciło na Białoruś.

Jak relacjonują strażnicy graniczni, grupy cudzoziemców znajdujące się po stronie białoruskiej były agresywne i trzykrotnie atakowały patrole polskie rzucając kamieniami.

Podczas jednego z takich ataków, ucierpiał żołnierz. Został również uszkodzony samochód służbowy Straży Granicznej. Doszło m.in. do wgnieceń karoserii.

29 komentarzy

 1. Co kacapki wojna z NATO wam się marzy ?

  • To wszystko zaplanowane. Ataki nasilą się na jesieni, aby prorosyjska partia kalsteina z Odessy wprowadziła stan wojenny i jesienne wybory zostaną przełożone w czasie. Ma to na celu ochronę grabarzy Polski jacy przez 8 ostatnich lat dorwali się do koryta.

 2. manekiny stawiajta w zaroślach to może ich odstraszy

 3. Łgaż z opozycji

  Wszystkich wpuszczać a później zobaczysz się kto to

 4. Jak ja bym pojechał na granicę i miał ten sprzęt co służby, cudzoziemcy by bardzo cierpieli w męczarniach.

 5. Chore czasy. Lewactwo sterowane przez moskwę chciałoby wpuszczać wrogi element imigrancki bez ograniczeń. Uchodźca wojenny? Proszę bardzo, ale z kraju sąsiadującego. Cała reszta w tył zwrot. Jak jest znany kraj pochodzenia to deportacja, jak nie to powinna być podpisana umowa z jakimś odległym krajem i tam odstawić. Przyjmowanie wszystkich to prosta droga do zagłady europy.
  Najgorsze, że nawet antyimigrancki PiS wpuszcza jak leci „pracowników” dla zachodnich koncernów. Koncerny mają tanią siłę roboczą, a obywatele Polski mają problem i rosnące zagrożenie zdrowia i życia.

 6. Gumoe kule szybko nauczylyby atakujących szacunku. Piekny pretekst zeby tym bardziej tej choloty nie wpuszczac.

Dodaj komentarz