690 680 960

Kolejne zderzenie pojazdów w tym samym miejscu na obwodnicy. BMW wjechało w hondę (nagranie momentu zdarzenia)

W tym samym miejscu, gdzie rano doszło do groźnego wypadku z udziałem ciężarówki, zderzyły się dwa samochody osobowe. Moment zdarzenia nagrał z drona jeden z naszych czytelników.

98 komentarzy

 1. Troszkę spłaszczył opony.

 2. Ten z Hondy przyhamował zdjęcie na Lublin112 zrobić.
  Dziękujemy 🙂

 3. Nie przepadam za kierowcami w BMW, ale ten dzban z hondy zwolnił prawie do 0km/h , chciał popatrzeć z wypadek. Samochód przed nim był jakieś 50 m. Nie było uzasadnienia dla tak drastycznego zmniejszenia prędkości. Ja bym mandatu nie przyjmował, niech sąd rozstrzygnie dlaczego baran tak zwolnił na drodze szybkiego ruchu.

 4. Ludzie weźcie się opamiętajcie, fakt że ten pierwszy czerwony trochę przegiął, zwolnił prawie do zera. To co kierowca Hondy miał zrobić, na zderzaku mu jechać? Ja wiem że to S-ka, ale tam pracowali ludzie, stał radiowóz na bombach, myślę że na tablicach też się wyświetlało coś (tak było ostatnio jak inną ciężarówkę wyciągali – wiem bo jechałem), mam nadzieje że wcześniej też był jakiś samochód ze strzałką. No to ludzie, to w takich sytuacjach zwężenia drogi, gdy widać bomby to co ile byście chcieli jechać? Co nie zwolnisz jeden z drugim do 70 km/h dla spokoju ducha? A nie sorry to S-ka to nie trzeba. A jak na autostradzie jest korek to też walisz na pełnej kur..e w poprzedzającego?

 5. A gdzie bimmer ze swoim bmw on jest ,,znafcom” predkosci w jego E-trupie

 6. miodzio , a co na to MPK,

 7. „Aleś se Pan narobił..” 😉

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas