690 680 960

Kolejne zderzenie pojazdów w tym samym miejscu na obwodnicy. BMW wjechało w hondę (nagranie momentu zdarzenia)

W tym samym miejscu, gdzie rano doszło do groźnego wypadku z udziałem ciężarówki, zderzyły się dwa samochody osobowe. Moment zdarzenia nagrał z drona jeden z naszych czytelników.

98 komentarzy

 1. ” Obwód Utrudnienia Drogi. ” Brawo.

 2. ” Obwód Utrudnienia Drogi. „

 3. Też uważam , że współwinny powinien być kierowca Hondy. Często widzę na drodze takie ,, ciekawstwo,,. Zamiast sprawnie przejechać to ogląda… Brak rozumu.

 4. Jak zwykle wszyscy widzieli, że coś się dzieje i zwolnili, a przugłup w BMW zapitalał i nic nie widział, nawet stojącego radiowozu. Układ hamulcowy niesprawny, mózg niesprawny, legendę bmw trzeba pielęgnować.

 5. Jak napisał”mam moro” szkoda że porządne firmy są w TV i nie widać ich na drodze ale zapewne cena tu odgrywa rolę!!!! A że parę osób ucierpi w międzyczasie kogo to interesuje. Tyle godzin utrudnień na „S” a firma krzak usuwa skutki???? Tyle godzin!!!! Jak zwykle mamy wszystko pod kontrolą!!!! Żenada gdzie Zarządzanie Kryzysowe?????

 6. Brak nawyku włączania awaryjnych w przypadku zdarzenia drogowego, w celu ostrzeżenia innych użytkowników. Jechałem w tym czasie i niestety – 1(słownie jeden) kierowca włączył awaryjne, już z daleka był widoczny. BMW – no cóż, pewnie zap…ł,, jakby miał czym?

 7. Winny tylko i wyłącznie kierowca bawarskiej taksówki. Jeśli nie zwolnił widząc busa z mijającym światłami, radiowozuna kogutach i ciężarówki na barierkach to jak miał zauważyć Hondę? Droga hamowania i dym spod kół świadczą o dużej prędkości z jaką się poruszał. Zabrać lejce i skierować na badania do okulisty i ponowny egzamin

  • Świadczą co najwyżej o niesprawnym ABS.
   Jak opony miał w takim stanie jak i elektronikę w tym szrocie, to droga hamowania wcale nie musi dziwić.

 8. Klasyczny dzban w beemwe

 9. Lewy pas to nie kółko różańcowe ani szkoła medytacji transcendentalnej.
  Jak nie ma ograniczeń (a te dzbany od wypadku nic nie postawiły), to wolno jechać 120… jazda 20 to proszenie się o parkowanie w bagażniku.

  • Przecież w tym miejscu był tylko 1 pas a więc nie można mówić, że był lewy a jeśli już to był to prawy pas.. Zwężenie było wcześniej oznakowane radiowozem z niebieskimi światłami.

 10. Bezmózgowie w BMW.

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas