690 680 960

Kolejne trzy wypadki na naszych drogach. Są spore utrudnienia

Piątkowe popołudnie obfituje w wypadki drogowe a co się z tym wiąże utrudnienia dla kierowców. Do trzech kolejnych doszło przed godziną 17-tą.

W Lublinie na skrzyżowaniu alei Kraśnickiej z ulicą Nałęczowską zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu jest straż pożarna oraz policja. Jak wstępnie ustalono przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierujących. W wyniku wypadku jedna osoba, kobieta, została poszkodowana i przez pogotowie ratunkowe przetransportowana do szpitala.

Na miejscu zderzenia występują poważne utrudnienia w ruchu pojazdów. Tworzą się ogromne korki na al. Kraśnickiej oraz na Nałęczowskiej. Funkcjonariusze policji ustalają przyczyny oraz przebieg wypadku.

Do drugiego zdarzenia doszło na obwodnicy Piask. Według wstępnych informacji samochód ciężarowy najechał na ciągnik rolniczy. W wyniku wypadku ranny został kierujący traktorem. Całkowicie nieprzejezdna jest piasecka obwodnica. Policja kieruje ruch objazdem przez centrum Piask. Utrudnienia potrwają minimum do godziny 19tej.

Z kolei w miejscowości Ulan na drodze krajowej nr 63 z Radzynia Podlaskiego do Łukowa zderzyły się dwa pojazdy. Jak nas poinformowano, kierujący jednym z aut nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i gdy ten zaczął zwalniać, uderzył w jego tył. Poszkodowane osoby zostały przetransportowane karetką do szpitala.
Na miejscu jest policja oraz straż pożarna. Służby ratunkowe ręcznie kierują ruchem, wprowadzony został ruch wahadłowy. W tym przypadku utrudnienia maja się zakończyć około godziny 19:30.

Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej