690 680 960

Kolejną gminę można zwiedzać bez wychodzenia z domu. Wirtualny spacer po gminie Mircze

W ostatnich dniach kolejną gminę w naszym regionie możemy zwiedzać siedząc przed komputerem. Powstała panorama z gminy Mircze.

Gmina Mircze dołączyła do gmin, które można zwiedzać wirtualnie. Korzystając z technologii panoram 360, użytkownicy sieci mogą, nie wychodząc z domu, obejrzeć najciekawsze zakątki tej miejscowości jak i okolic.
Na trasie spaceru są m.in.: Kapliczka św. Mikołaja w Kryłowie-Kolonii, świetlica wiejska w Starej Wsi, wnętrze Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu oraz Stowarzyszenie Szwadron Ziemi Hrubieszowskiej im. 2 Pułku Strzelców Konnych w Mirczu.

By skorzystać z tej propozycji nie trzeba spełniać nadzwyczajnych wymagań sprzętowych. Wystarczy standardowe oprogramowanie i dostęp do internetu. Nasi redakcyjni koledzy, którzy wykonali całe zadanie zapewniają, że niebawem pojawią się kolejne atrakcyjne miejsca godne odwiedzenia.

Na podobne rozwiązanie zdecydowało się już wiele gmin i miejscowości z naszego regionu. Internauci bez wychodzenia z domu mają możliwość zwiedzania m.in. gminy Susiec, Krasnobrodu, Józefowa Zwierzyńca czy też Zamościa na Roztoczu. Również w gminach Bychawa, Wojciechów, Garbów, Markuszów czy Kurów można oglądać panoramy oraz zdjęcia miejsc atrakcyjnych turystycznie.

(fot. zwiedzaj lubelskie)
2014-09-04 19:46:49

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.2934zł -0.25%
  • GBP 5.3107zł -0.13%
  • EUR 4.6755zł -0.1%
  • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas