Kolejną gminę można zwiedzać bez wychodzenia z domu. Wirtualny spacer po gminie Mircze

W ostatnich dniach kolejną gminę w naszym regionie możemy zwiedzać siedząc przed komputerem. Powstała panorama z gminy Mircze.

Gmina Mircze dołączyła do gmin, które można zwiedzać wirtualnie. Korzystając z technologii panoram 360, użytkownicy sieci mogą, nie wychodząc z domu, obejrzeć najciekawsze zakątki tej miejscowości jak i okolic.
Na trasie spaceru są m.in.: Kapliczka św. Mikołaja w Kryłowie-Kolonii, świetlica wiejska w Starej Wsi, wnętrze Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu oraz Stowarzyszenie Szwadron Ziemi Hrubieszowskiej im. 2 Pułku Strzelców Konnych w Mirczu.

By skorzystać z tej propozycji nie trzeba spełniać nadzwyczajnych wymagań sprzętowych. Wystarczy standardowe oprogramowanie i dostęp do internetu. Nasi redakcyjni koledzy, którzy wykonali całe zadanie zapewniają, że niebawem pojawią się kolejne atrakcyjne miejsca godne odwiedzenia.

Na podobne rozwiązanie zdecydowało się już wiele gmin i miejscowości z naszego regionu. Internauci bez wychodzenia z domu mają możliwość zwiedzania m.in. gminy Susiec, Krasnobrodu, Józefowa Zwierzyńca czy też Zamościa na Roztoczu. Również w gminach Bychawa, Wojciechów, Garbów, Markuszów czy Kurów można oglądać panoramy oraz zdjęcia miejsc atrakcyjnych turystycznie.

(fot. zwiedzaj lubelskie)
2014-09-04 19:46:49

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

I Mistrzostwa Polski w Płukaniu Lubelskiego Bursztynu oraz Piknik Naukowy z okazji Dnia Dziecka
Zaprośmy dziką przyrodę do miejskiego środowiska
Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim