690 680 960

38 komentarzy

 1. W woj, lubelskim wyłącznie na covid-19 nikt nie zmarł ?

 2. Najwięcej infekcji w woj. najlepiej zaszczepionych.

 3. dziś 592 zgony
  rok temu 472 zgony

  Czas pokazuje, że szczepienia nie chronią przed zgonem. I nie minimalizują tego zjawiska.
  Nie jestem przeciwnikiem szczepień. Jestem przeciwnikiem segregacji sanitarnej i ograniczaniem praw obywatelskim i przeciwnikiem ograniczeń prowadzenia legalnych działalności gospodarczych

  • Żeby szczepienia chroniły i minimalizowały musi być ich zdecydowanie więcej (patrz Japonia). No i potrzebny jest tochę większy porządek.

 4. Osoby niezaszczepione:
  1. finansują leczenie m.in. osób zaszczepionych.
  2. finansowały m.in loterie kowidowe.
  3. finansowały m.in. zakup szczepionek.
  4. finansują m.in. doradców rządowych, lekarzy, medyków, profesorów ds pandemii.

  Czy osoby niezaszczepione protestowały przeciw temu? Pandemia to wina niezaszczepionych. Takie jest przesłanie rządu. O co tu chodzi?

 5. do 😉 to co proponujesz ? Lepszy lek wymyśliłeś ? Może nic nie powinni robić i pozwolić niechby wszyscy chorowali i większość zmarła bo szpitale by wysiadły z przepełnienia ? Wszyscy mocni w gębie jesteście tylko nic nie zaproponujecie w zamian ! Po to jest medycyna aby walczyć ,odkrywać szczepionki ,nowe metody a wy jak typowy motłoch tylko ujadacie nic nie robiąc aby wspierać tę walkę .

  • Wystarczy odebrać dodatek kowidowy, żyć aktywnie, dbać o zdrowie, odblokować służbę zdrowia. Żyć jak przed plandemią. I wszystko będzie jak dawniej. No i oczywiście jak ktoś ma mało PRZECIWCIAŁ to powinien się szczepić przed sezonem grypowym. Dzięki za uwagę.

   Aha..”eksperci” doradcy rządowi powinni całe swoje honorarium oddać na walkę z covid-19. Bo są w mojej ocenie z lekka pisząc, niekompetentni i udowodnione jest, że nie mają czystych intensji (często finansowani są przez koncerny farmaceutyczne).

  • Należy zamknąć niezwłocznie lasy, cmentarze to pomoże.

 6. błąd statystyczny

  Jeśli w Polsce zaszczepionych jest ok. 60% Polaków, a codziennie umiera 1200 osób, to statystycznie umiera ponad 600 osób ZASZCZEPIONYCH.

  Dane MZ są tak samo rzetelne jak te statystyczne co wyżej napisałem.

 7. Wladek z koniczynką weź się nie ośmieszaj.

 8. 775 osób przegrało walkę z chorobą? Według mnie większości ofiar w odejściu z tego świata pomogli PSEUDOMEDYCY, którzy wbrew etyce, ślubowaniu i posiadanej wiedzy medycznej zamiast leczyć tępo słuchają zaleceń pseudodoradców

  • Z milicją jest tak samo
   Wystarczy posłuchać co ślubują youtu.be/skp8cUoZNBwa
   A potem co robią i czyimi pachołkami są.

 9. Ile osób zmarło w woj. lubelskim wyłącznie na covid-19?

 10. Ja rozumiem że można być złym na tą część przeciwników szczepień co mówią „nie i c.uj”, chociaż trzeba się z tym pogodzić. Ale nie złość się jeden i drugi covidianinie na ludzi co rozważyli za i przeciw i są przeciw. Ja sam będąc sceptykiem jednak się zaszczepiłem i godzinę po zastrzyku wylądowałem w kolejce na SOR. Oczywiście niemożliwe żeby w MOIM przypadku szczepienie fajzerkiem miało cokolwiek wspólnego, po tym co najwyżej ręka boli. Każdy Cię zlewa i Ci wpiera że to z Tobą jest problem bo ulotka, minister, fajzer mówi inaczej i idź do domu i głowy nie zawracaj. Kobieta która dostałą wstrząsu w punkcie szczepień po podaniu szprycy i po kolejnych wizytach na SOR też była zapewniana że to na pewno nie przez szczepionkę. Zero NOP. No chyba że Cię ręka boli. Ja nie kwestionuje sensu szczepień, kto może niech się szczepi, ale jak coś poważniejszego zacznie się dziać po szczepionce to traktują Cię jak dziwaka i trędowatego. Nie mówię tu o gorączce, rozbiciu itp. Więc jak ja mam mieć zaufanie do medyków, do gadających Horbanów w telewizji co? Oni widzą tylko to co na papierze, a życie swoje. To jest tak jak z posiłkami w szpitalach, NA PAPIERZE wszystko się zgadza – pacjenci dostają posiłek adekwatny, spełniający parametry. A jak to wygląda w praktyce to sobie na zdjęciach na fejsie czy na insta zobaczcie.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas