Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kock: Kilogram marihuany w mieszkaniu 40-latka

W jednym z mieszkań na terenie Kocka policjanci znaleźli kilogram suszu marihuany. Teraz ich właściciel odpowie za posiadanie narkotyków.

W piątek policjanci z Kocka w jednym z domów na terenie miasta natrafili na narkotyki. W czasie przeszukania natrafiono na kilogram marihuany, będącej własnością mieszkającego tam 40-latka. Został on zatrzymany.

-W przeszłości mężczyzna był karany za podobne przestępstwa. Teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

2014-12-20 11:35:27
(fot. Policja Lubartów)

4 komentarze

 1. Dajcie mu do celi chociaż to co u niego „zabezpieczyliście”, może łatwiej domyśli się kto go sprzedał i jak za jakiś czas wyjdzie będzie wiedział komu jest winien „wdzięczność” okazać.

 2. nie pale.jestem za legalem

  kogo dzieki temu uratowalisccie?przed czym, kim?
  moze i utrudniliscie dostęp do czystej gandzi,ale nie dziwcie sie pozniej ze dopalacze znowu komuś zrobily galarete,odebraly zycie.Gra toczy sie dalej aby zawodnicy sie zmieniają.Nie zapominajmy o tym.
  Sami dążycie do tego by to jednak dopalacze robione z trutek i innych syfów
  byly dostepne, wiekszosc tych ludzi jak by wiedziala co tam jest to by nawet tego nie powąchała
  sam nie pale, dlatego latwiej i logiczniej mi to zrozumieć jest.

  • Dokładnie , co przez to osiągnęliście , czy w mieście jest bezpieczniej , NIE , więc zajmijcie się łapaniem bandytów a nie handlarzy roślinami !

 3. racja w czaasach kiedy juz wiadomo ze cukier jest bardziej szkodliwy dalibyscie sobie tumany luz i dalej chlejcie wode odczepcie sie od normalnych ludzi ….psychole

Wiadomości z info112