Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobiety w lubelskiej Policji (zdjęcia)

Najliczniejsza grupa policjantek w lubelskim garnizonie pracuje w służbie wspomagającej, w prewencji i w służbie kryminalnej. Z okazji Dnia Kobiet życzmy paniom w mundurach wszystko dobrego!

Ścigają piratów drogowych i groźnych przestępców, patrolują ulice, uczestniczą w zabezpieczeniach imprez masowych, konwojują zatrzymanych, wspierają ofiary przemocy i pracują z młodzieżą. To tylko część zadań, z którymi podczas służby mają do czynienia policjantki.

– Służba w policji wymaga wielu poświęceń i wyrzeczeń. To zawód, który trzeba kochać – tak w dniu święta kobiet, mówią policjantki garnizonu lubelskiego.

Na Lubelszczyźnie służbę pełni 754 funkcjonariuszki, blisko 900 kobiet zatrudnionych jest na stanowiskach cywilnych. Oto niektóre z nich:

(fot. Policja Lublin)

24 komentarze

 1. Skowrońska najładniejsza i najsympatyczniejsza.

 2. taaa za kase to zrobi wszystko… wiadomo

 3. a bedzie osobny artykul o prostytucji w policji ?

  • Nie jedna karierę zrobiła na biurku lub pod biurkiem. Mógłbym nawet pare nazwisk lubelskich policmajsterek przytoczyć, tylko co to zmieni?

 4. Ha…żenada. ..szczególnie to drugie i reszta tych cywilnych….mają takie straszne narażenie życia że należy im się wcześniejsza emerytura…won z patologią

 5. Dlaczego one takie brzydkie?

 6. JACO One są takie brzydkie…….ponieważ są podobne do Ciebie!!!!!

 7. Zapraszamy do Świdnika tutaj są śliczne Policjantki ???

 8. Pani z czarnymi włosami w rajfowozie jest bardzo ładna.

 9. Dla takich pięknych Pań mógłbym nawet zapłacić mandat <3 hihihi 😀

Z kraju