Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta wyłowiona z Wisły została zamordowana. To prostytutka

Zidentyfikowano kobietę znalezioną wczoraj w Wiśle. To Bułgarka zajmująca się prostytucją. Jest już pewne, że została zamordowana.

Ustalona została tożsamość kobiety znalezionej wczoraj w Wiśle na wysokości Wólki Gołębskiej pod Puławami. Okazało się, że to jedna z prostytutek na co dzień stojących w lesie pod Żyrzynem. Obywatelka Bułgarii w ostatnim czasie mieszkała w Lublinie. Oględziny ciała już w pierwszym etapie śledztwa pozwoliły przyjąć śledczym hipotezę, że kobieta nie zginęła śmiercią naturalną. Funkcjonariusze ustalili, że ofiara została zamordowana a następnie sprawca wrzucił ciało do rzeki.

Intensywne śledztwo w tej sprawie prowadzi obecnie policja zarówno z Puław jak i Lublina a także prokuratura. W pierwszym etapie przesłuchano inne kobiety zajmujące się tą profesją. Ciało poddano sekcji zwłok. Jej wyniki mają pomóc śledczym w dokładnym ustaleniu okoliczności śmierci. Będzie także znany przybliżony czas kiedy kobieta zginęła. Na chwilę obecną, są już znane jej wyniki, jednak ze względu na dobro śledztwa nie są podawane jej szczegóły.

Jak ustaliliśmy, na ciele 26-latki nie znaleziono żadnych obrażeń wskazujących żeby kobieta była przed śmiercią pobita. Funkcjonariusze przeszukują także miejsca, gdzie ofiara przebywała w ostatnich dniach swojego życia. Sprawdzono także las w Żyrzynie, gdzie od dłuższego czasu stały prostytutki. Jak ustaliliśmy, kobieta w grudniu ub.r. została napadnięta. Jednak wtedy udało jej się cało wyjść z opresji. O sprawie została powiadomiona policja.

Ciało znalazł w czwartek przed południem mężczyzna sprawdzający stan wałów wiślanych. Natychmiast powiadomił o znalezisku policję. Po wyłowieniu zwłok okazało się, że jest to młoda, około 30-letnia kobieta. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny ciała. Ofiara nie miała przy sobie żadnych dokumentów, które by mogły potwierdzić jej tożsamość. Jak ustaliła policja, w powiecie puławskim nie doszło w ostatnim czasie także do zaginięcia żadnej kobiety w tym wieku.

(fot. TVP Lublin)
„2015-01-23 18:09:37

19 komentarzy

 1. A to mi ciekawostka, buntowała się mafii która rozstawia te panie i została sprzątnięta, cała filozofia.

  • Tez tak myślę, przecież komu innemu się mogła narazić. Nie myślę też aby zrobił to przypadkowy klijent tej Pani i zadał sobie trudu aby jej ciało wywiesc taki kawałek od Żyrzyna. Szkoda mi tych dziewczyn, widuje je akurat często tam i pewnie nawet zauważa jej brak chodź nigdy nie korzystałem ale zawsze te same twarze były. Jakby nie było szkoda człowieka.

   • dawno nie widziałem tylu „ortografów”

    • fieju z Ćmiłowa

     Noo, według takiego „elo” zdecydowanie ważniejsza jest ortografia niż życie człowieka.
     Strzel se baranka to ci może klepki naskoczą na właściwe miejsce, cepie.

     • piszesz bzdety ( takie tam sranie w banie) i w dodatku robisz błędy ortograficzne – zmień nick na „chwieju z Ćmiłowa”

    • To chyba absolwent gimnazjum – nie było do wyboru a,b,c…

 2. A w Żyrzynie stoją i stoją sobie panienki w celach ????jak nie przy drodze na Bałtów to przy głównej w stronę Ryk i chyba tym wypadku już odechce się im Puław Żyrzyna i okolic.Szkoda człowieka i Ciekawe co za DEBIL nie miał sumienia i to zrobił

 3. Może i bezduszny drań, ale jakąś dyscyplinę w haremie trzeba utrzymać. A po tym wypadku z pewnością wzrosła

 4. Pojawiło się kilka błędów ale wystarczy pisać trochę na urządzeniu typu „smartphone” i zobaczyć jak szybko słownik dobiera słowa nie zawsze zgodnie z naszym zamierzeniem. Ale jak ktoś szuka błędów zamiast skupić się na temacie to pozostanie nawet w tyle za tak zwanym „słownikiem w smartphone” Gratuluję gramatyki i bystrego oka 😉 a co do tej dyscypliny to ona ważniejsza niż życie? Czyli jeżeli nawet w pracy znajdziesz się niżej to masz być narażony na śmierć ? Jak zwierzę w łańcuchu pokarmowym ? No trochę ludzkiego podejścia do sprawy. Ja jestem przekonany że nawet pani lekkich obyczajów ma za sobą osobistą tragedię która skłoniła ją tego ze wykonuje zawód jaki wykonuje a może nawet cały czas trwa w tej tragedii lecz nic nie może z tym zrobić lub się boi o własne życie a ta Kobieta akurat je przegrała bo może się postawiła a może tylko walczyła o swoje a może była pionkiem pomiędzy dwoma bosammi mafii walczącymi o teren. Jedno jest pewne ze do końca była człowiekiem izasługuje na szacunek.

  • Piękne wypracowanie, ale nic do sprawy nie wnosi.
   Dla Policji najlepszym wariantem będą porachunki pomiędzy poszczególnymi grupami sutenerów (bo nic to w sprawie nie wniesie i łatwo będzie ją umorzyć).
   Gorzej jednak jak na tą panią (no kurcze, sorry, nawet prostytutka jest kobietą) zasadził się jakiś drapieżnik. Bo wtedy nikt już spokojnie w tym regionie spać nie powinien.
   A czy „panią lekkich obyczajów” do zawodu skłoniła do tego „osobista tragedia” czy w miarę „lekka kasa” nie wnikam, nie mi wartościować.

   • Prawdziwe słowa nie każdy ma różowe życie a ta biedna istotka też miała duszę i na pewno na śmierć nie zasłużyła ale ludzie są bezczelni to było jej ciało i robiła z nim co chciała zresztą co się dziwić w tych czasach każdy radzi sobie jak może ale sprawiedliwość zawsze wygrywa

 5. Czy Komisarz Zawada bada już sprawę? xD

 6. Jednej **** mniej

  • Masakra co z ciebie za człowiek jeżeli w ogóle można cię tak nazwać brak słów na takie komentarze jak twój .

 7. Ja ***** mieszka sie obok ludzi ktorzy okazuje sie ze moga byc psycholami,juz go maja to psychol z osin

 8. „trelemorele” to co napisałeś to prawda?

 9. Już go wypuścili, wiec nie wiadomo czy to ten z Osin.