Kobieta się zatrzymała, mężczyzna nie. Potrącony przez volvo pieszy walczy o życie (zdjęcia)

Groźny wypadek na trasie Lublin – Biłgoraj. Potrącony mężczyzna walczy o życie. Chciał zdążyć przed jadącym pojazdem.

Do wypadku doszło w środę około godziny 18 w Ćmiłowie koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, dwoje pieszych zmierzało w kierunku pobliskiego sklepu. Kobieta widząc nadjeżdżające auto zatrzymała się, mężczyzna zaś postanowił przebiec na drugą stronę drogi. Został jednak potrącony przez jadące od strony Lublina volvo.

Zdarzenie miało miejsce w terenie nieoświetlonym, pieszy nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Mieszkaniec gminy Głusk doznał poważnych obrażeń ciała i w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, od pieszego wyczuwalna była woń alkoholu. Jego stan trzeźwości ustali badanie krwi.

Kierowca samochodu był trzeźwy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Zablokowany jest jeden pas jezdni, nie ma jednak większych utrudnień i ruch odbywa się płynnie.

(fot. lublin112, nadesłane)

Zobacz również

32 komentarze

 1. Drodzy komentujący ze słownictwem rodem z rodziny,wiadomo że szkoda chłopa.Jednak nikt nie jest winny temu że że w amoku wlazł pod jadący pojazd. Robił to wiele razy pieszo,rowerem i samochodem. Dobrze że nikogo przez tyle lat nie zabił.

  • Julitko nie pasuje ci chłopa rodzina to idź i im to powiedz a nie anonimowo na forum publicznym wylewasz na niego pomyje, a może ty jesteś z tej drugiej strony i szukasz winy w tym który już nie może się bronić? Co do słownictwa to dobrze wiesz że można w piękne słowa ubrać g…..ne wartości, co dobrze widać po twoim pierwszym poście, taki niby „żarcik” na temat człowieka walczącego o życie świadczy o tym co wyniosłaś z domu.

 2. kogo w tym kraju stać na utrzymanie takie marki jak Volvo bo przecież nie przeciętnego kowalskiego..tam byle bezpiecznik kosztuje pare stówek nie mowiac o zawieszeniu itp.. no ale coz lekarzy prawnikow i krenttów stać ..caly kraj

  • Chłopie o czym Ty mówisz? Od 7miu lat użytkuję, a koszty utrzymania niewiele wyższe od innych popularnych marek. P.s. nie jestem ani lekarzem, ani prawnikiem, ani tym bardziej krętem.

 3. Już nie żyje.Szkoda.

 4. Z tego co mówią świadkowie to mężczyzna nie biegł, tylko przechodził przez drogę i zdążył już przejść większy kawałek drugiego pasa. Nie miał żadnych odblasków. Mówią też, że samochód jechał szybciej niż jest dozwolona prędkość. Pijak, nie pijak, a co byście pisali gdyby to było dziecko?

  • Mało kto a jedzie tam 40

  • Nie wiem, co by pisali… Ale tam ludziom te egipskie ciemności chyba zasłaniają wszystkie klepki w głowie. Wczoraj dojeżdżałem do miejsca wypadku i jakiś inny „batman” wykonał dokładnie taki sam manewr jak ten potrącony. Ledwo udało się zahamować i mnie, i komuś, kto jechał z naprzeciwka. Temu się udało akurat, ale kto wie… ciężko pracuje na to, żeby i o nim napisali na lublin112.

 5. Widzę, że wiele osób jest zainteresowanych tą sprawę a więc zapraszam do domu chętnie odpowiem na pytania bo czytam te komentarze i dochodzę do wniosku że ktoś szuka rozgłosu, wypowiadają się anonimowe osoby więc serdecznie zapraszam porozmawiamy osobiście z tak licznym gronem. Kierowcy Volvo życzę udanego prezentu urodzinowego i konsekwencje będą wyciągnięte i już nie pomoże koleżanka z Policji

  • Niech Pani poprosi o wyłączenie możliwości komentowania, na wniosek rodziny redakcja już tak robiła.

 6. Zapraszam do kontaktu z rodziną jak Pana to tak interesuje zapewne drogę Pan zna. Ciekawe kto kryje się pod nazwą,, On” pewnie ktoś kto szuka sensacji a zapewne w swoim otoczeniu ma pełno problemów aż żal czytać jak ludzie nie wstydzą się pytać taki jesteś odważny zapraszam i pozdrawiam.

 7. Myślę że Pani naskakiwanie na ludzi jest mało przyjemne. Może ktoś zna tego człowieka i się martwi. Nie jest na miejscu, więc nie może spotkać się z rodziną i zapytać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021