Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta z hondy zwolniła, w jej auto wjechał kierowca BMW

Nieuwaga kierowcy BMW doprowadziła do zderzenia, jakie miało miejsce wieczorem na jednej z lubelskich ulic. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19 na ul. Strzembosza w Lublinie. Na wysokości ul. Cyprysowej zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i honda. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w stronę ul. Dożynkowej. W pewnym momencie kierująca hondą kobieta zwolniła, wtedy w tył jej pojazdu wjechał poruszający się tuż za nią 26-letni kierowca BMW.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

51

52

53

(fot. lublin112)
2018-03-27 21:21:00

43 komentarze

  1. ło k. co cię na świat wydało :)))))))

  2. w BMW wgniecione pół maski w Hondzie nawet zderzak się nie złamał. Gdyby BMW jechało z większą prędkością kierowca mógłby nie przeżyć tej osiedlowej stłuczki

  3. Tak się chwalisz swoim samochodem, wyposażeniem i kosztami utrzymania. Faktycznie w Leclercu jest cholernie droga chemia samochodowa, na którą stać tylko ciebie a OC masz tak wysokie, że opłaca ci je babunia. No przyznam, że jeszcze nie spotkałem takiego nieudacznika jak ty. Niestety na drodze na pewno cię też nikt nigdy nie spotka, bo zwyczajnie sezon na rolki jeszcze sie nie zaczął. Co do twego ubrania, to nasuwa mi sie jedno, że musisz być atrakcyjnym zgrabnym chłopcem w swoich slimach czy rureczkach. I tutaj uwierzę, że panowie na ulicy patrzą się na ciebie bo pewnie smaczny kąsek dla nich jesteś ? Niestety dla mnie pozostaniesz zwyczajnym nieudacznikiem. Chemia samochodowa w Leclercu … Teraz niech wszyscy wypatrują e60 535 d z choinką kokosową na lusterku ?

    Smieje sie z was dziady z beęwjo hahahaha

  4. Bimmer naucz się jeździć

Z kraju