Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kilkadziesiąt osób szuka zaginionej staruszki. Do akcji włączono śmigłowiec

Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionej 76-latki z Andrzejówki. Dzisiaj do pomocy skierowano policyjny śmigłowiec. Kobieta jest chora i cierpi na zaniki pamięci.

Kilkadziesiąt osób, policjanci, strażacy, rodzina oraz mieszkańcy miejscowości a także przewodnicy z psami tropiącymi poszukuje zaginionej w poniedziałek 76-letniej Aniela Małek. Mieszkanka Andrzejówki w powiecie biłgorajskim wyszła z domu pomiędzy godziną 14.00, a 22.30, nie powiadamiając o tym członków rodziny. Gdy najbliżsi zorientowali się że kobiety nie ma, najpierw na własną rękę prowadzili poszukiwania. Gdy to nic nie dało, powiadomione zostały służby ratunkowe.

Ze względu iż zaginiona cierpi na zaniki pamięci oraz wiek, jej życie może być zagrożone. Kobieta ma 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i waży ok. 55 kg. Ma włosy siwe sięgające do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne kozaki, spódnicę za kolana, ciemną kurtkę oraz chustkę na głowie.

Jak nas poinformowano, we wtorek w godzinach popołudniowych do akcji włączono policyjny śmigłowiec. Jak do tej pory nie natrafiono na żaden ślad po zaginionej. Jeżeli ktokolwiek widział zaginioną bądź też posiada jakiekolwiek informacje na jej temat, proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostka policji pod numerami alarmowymi 112/997.

(fot. KPP Biłgoraj)
2015-01-27 16:36:52

4 komentarze

  1. no tak bo to staruszka to trzeba smigłowiec wysłać, bo zagineła. tylko ile młodych ludzi zagineło i niestety cisza, nie wspominajac o śmigłowcu. cóż sie dziwic zyjemy w Polsce, tu starszy jest bardziej ceniony od kogokolwiek … żenada!

  2. Jakim Ty jesteś człowiekiem ??!!! Co z tego że to starsza kobieta ??? Jej już nie należy pomoc ??? Okropne !!!!!!

  3. Tanie dresiki rzucili pod zamkiem.

  4. do ZuZu- chodziło mi o to aby wszystkich traktować równo a nie wybiórczo. tak- jestem człowiekiem, ale chodzi mi o bycie sprawiedliwym do kazdego podchodzic tak samo. i nie widze w tym zadnej okropności .. czytac ze zrozumieniem prosze.

Z kraju