Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kilka zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem. Płonęła słoma w balotach (zdjęcia)

Kilka zastępów straż pożarnej z terenu powiatu biłgorajskiego walczyło z nocnym pożarem balotów ze słomą. Trwa szacowanie strat i ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

W piątek około godziny 23 w miejscowości Stara Wieś gmina Frampol w powiecie biłgorajskim doszło do pożaru słomy w balotach, składowanej na jednym z pól.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Biłgoraj, OSP KSRG Frampol, OSP Sokołówka i OSP KSRG Radzięcin, łącznie cztery zastępy strażaków.

Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia i szacowanie strat wywołanych pożarem. Wszystko wskazuje, że doszło do podpalenia.

(fot. OSP KSRG Frampol)

4 komentarze

 1. Ugasili i powstał problem co teraz zrobić z resztkami niedopalonej, przemoczonej słomy, śmierdzącej spalenizną.
  Trzeba „utylizować” dopłacając sporo do interesu.
  Nie wydaje się Wam, że to gaszenie to taka niedźwiedzia przysługa ?

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Dziadeczku chichot losu a czemu ktoś to podpalił a jak by temu co podpalił ktoś jemu dom podpalił albo samochód,ja mieszkam w takiej głupiej gminie Radecznica ,a więc po sąsiedzku z gminą Frampol ,no i u nas ludzie z nadmiaru pieniędzy, szczęścia i dobroci( ,bo nie ma wojny głodu,biedy wszelakiej) znaleźli sobie takie zajęcie v, że przy przyzwoleniu miejscowej milicji z kogo się da to robią głupka.A jakie to fajne jest jak się ma znajomości na policji to można kogoś pracującego prześladować wiele lat i mieć z tego ubaw

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  Jak się ma znajomości,to można kogoś pobić, zastraszać, ubliżać, zniesławiać, można broń na ostrą amunicję trzymać w kotłowni szkoły podstawowej.W życiu nie jest ważna praca, dobroć, uczciwość,jedynie znajomości się liczą

 4. ,aa,boKrzycho.paPj

  Powinna milicja złapać podpalacza i wymierzyć mu porządną, sowitą karę chłosty i już drugi by się bał podpalać.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo