Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca volkswagena uciekał przed policją. Funkcjonariusze znaleźli rozbite auto i zwłoki mężczyzny

Policjanci widząc pojazd z niesprawnym oświetleniem dali znak kierowcy do zatrzymania się. Ten jednak zaczął uciekać. Udało mu się zgubić pościg. Niebawem funkcjonariusze natrafili na rozbite auto a także zwłoki mężczyzny.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności związane z ustaleniem przyczyn śmierci 33-letniego mieszkańca gminy Biszcza w powiecie biłgorajskim. W nocy z poniedziałku na wtorek mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli. Poruszał się volkswagenem bez sprawnego oświetlenia, dlatego też funkcjonariusze dali mu znaki do zatrzymania się, aby poinformować go, o konieczności naprawy auta.

Ten jednak na widok radiowozu jedynie przyśpieszył. Mundurowi ruszyli za nim, jednak ten skręcił w jedną z bocznych dróg i udało mu się zgubić pościg. Policjanci nie odpuścili i zaczęli penetrować okolicę. Przyniosło to zamierzony skutek, gdyż niebawem dostrzegli leżące w rowie rozbite auto. Kierowcy jednak nie było w pojeździe.

Na podstawie tablic rejestracyjnych ustalono właściciela volkswagena. Zanim jednak do jego miejsca zamieszkania pojechał patrol, policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do zlokalizowanego w pobliżu miejsca zdarzenia budynku gospodarczego. Funkcjonariusze od razu połączyli obie sprawy i ruszyli pod wskazany adres.

W środku znaleźli leżącego 33-latka. Nie wykazywał on jednak funkcji życiowych. Pomimo udzielenia mu natychmiastowej pomocy, mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Wykaże ona, z jakiego powodu nastąpił zgon mężczyzny.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. Policja go zabiła. Miał alergię na mundur.

  2. Schlało się bydle

  3. Czy to autor uciekał? „udało mi się zgubić pościg”

  4. jak pijany uciekl pewnie jakims zlomem policji?

  5. Inteligentny rolnik. Nie ma dnia beż tych inteligentów.

  6. Sprawa śmierdzi na odległość

Z kraju