Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca fiata się zatrzymał, motocyklistka nie zdołała wyhamować (foto)

Nieuwaga kierującej motocyklem 43-latki była przyczyną wypadku, jaki miał miejsce wczoraj na drodze z Zamościa do Krasnobrodu. Kobieta trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Lipsko koło Zamościa. Na drodze wojewódzkiej nr 849 Zamość – Józefów zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wyjaśnia st.asp. Dorota Krukowska – Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, oba pojazdy poruszały się w kierunku Krasnobrodu. Kierujący fiatem mężczyzna zatrzymał się, ponieważ jadący przed nim kierowca innego pojazdu zamierzał skręcić w lewo, w drogę prowadzącą na teren posesji.

Jednak kierująca motocyklem marki Kawasaki kobieta nie zachowała bezpiecznej odległości i nie zdążyła zahamować. W konsekwencji „położyła” motocykl i uderzyła w tył fiata.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. 43-letnią motocyklistkę przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

(fot. policja)

14 komentarzy

 1. I po kiego grzyba kładła moto? Bo jej forumowi spece powiedzieli, że tak trzeba? Mogła uniknąć wypadku tylko trzeba było trochę mózgu użyć.

 2. bez mózgowa balbina pozbawiona wyobraźni … i bum cyk cyk i tralalala, słowem duuuup 😛

 3. Teraz jak jest obowiązek ustępowania pieszym zbliżającym się do przejścia czeka nas fala dzwonów, dzwonków i dzwonisk motocykli wpadających na samochody zatrzymujące się przed przejściem.

  • Bez uspokojenia jazdy tak będzie, wybór nalezy do kierowców.

   • Tak, ciekawi mnie jaki wybór ma kierowca zatrzymujący sie przed przejściem na styl jazdy tego za nim. Wyjaśnij proszę.

 4. Miasto inspiracji rzekomo

  Jakby kierowca osobowego patrzył w lusterka 🙂

 5. siano we łbie + brak umiejętności

 6. jazda na zderzak… dopuki nie zaczną sie stosować do zachowania bezpiecznej odległości tak będzie zawsze

 7. Jadąc dzisiaj do pracy ponownie widziałem na ekranie napis; nadmierna prędkość przyczyną większości wypadków. Zatem dlaczego piętnujecie kierowców skoro winna jest nadmierna prędkość…?

Wiadomości z info112