10-letnia Kristina została zamordowana. Dziecko zginęło od ciosu ostrym narzędziem

Reporterzy RMF FM ustalili, że 10-letnia Kristina została uprowadzona, a następnie zamordowana. Dziecko miało zginąć od ciosów nożem. W piątek wieczorem mają być znane wyniki sekcji zwłok dziewczynki.

Reporterzy RMF FM w piątek po południu poinformowali o nowych, swoich ustaleniach w sprawie śmierci 10-letniej Kristiny, której ciało zostało znalezione wczoraj w lesie niedaleko Ibramowic.

Z informacji jakie posiadają reporterzy RMF FM wynika, że 10-latka została uprowadzona, a następnie przewieziona samochodem do lasu i tam zamordowana ostrym narzędziem. Wyniki sekcji zwłok mają być znane w piątek wieczorem. W chwili obecnej trwają intensywne działania zmierzające do zatrzymania mordercy.

Dolnośląscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności śmierci dziewczynki. Nad sprawą pracują funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wraz z policjantami ze Świdnicy. Wszystkie działania wykonywane przez policjantów prowadzone są pod nadzorem Prokuratury.

Policjanci apelują do osób posiadających jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z policją pod nr tel. 71 340-36-50, 71 782 41 08, 693-933-640, 605-535-833, 886-690-991 lub pod numerem 112.

Szczególnie mundurowi zwracają się o kontakt do osób, które poruszały się samochodem z rejestratorem jazdy w dniu 13 czerwca 2019 r. w godz. 8.00-18.00 na trasie:

Imbramowice – Pożarzysko
Pożarzysko – Siedlimowice
Imbramowice – Domanice
Mrowiny- Pożarzysko

Prokurator Rejonowy w Świdnicy Marek Rusin w piątek przed południem poinformował, że wstępne oględziny ciała 10-letniej dziewczynki świadczą, że została ona zamordowana. – Ślady na ciele świadczą o udziale osób trzecich w śmierci dziecka – powiedział prokurator.

Przypomnijmy, w czwartek przez kilka godzin trwały poszukiwania zaginionej 10-latki ze wsi Mrowiny na Dolnym Śląsku. Dziewczynka wyszła ze szkoły około godziny 13, a następnie udała się do domu, oddalonego o niespełna kilometr. Niestety do niego nie dotarła. Ostatni raz widziana była około 200 metrów od miejsca zamieszkania.

Rodzice 10-latki zgłosili zaginięcie i wraz z policjantami przystąpiono do poszukiwań dziecka. Po kilku godzinach częściowo roznegliżowane ciało dziewczynki odnalezione zostało w lesie 6 kilometrów dalej.

(fot. Policja – ilustracyjne)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. Przerazajace…

 2. Zły/Dobry obywatel

  Potworne. Aż się nóż w kieszeni otwiera.

  Takie zezwierzęcenie oprawcy powinno być karane śmiercią.
  Wyrok dożywocia to za mało.

 3. Chciałem napisać komentarz. Jednak nie jestem w stanie żadnymi słowami opisać tego co o tym myślę. Tego po prostu nie da sie powiedzieć 🙁

 4. Czemu takie patologiczne rzeczy zawsze dzieją sie na dolnym śląsku w okolicach Swidnicy i tych innych pseudo miast..

 5. W tym przypadku Panie Ziobro proszę wprowadzić karę śmierci dla sprawcy o ile zostanie zatrzymany, czego życzę z całego serca funkcjonariuszom Policji. Jak będzie trzeba jestem gotowy wykonać wyrok osobiście.

 6. Chore Państwo – sposorowana patologia

 7. Kara śmierci dla zwyroli była by zbyt humanitarna ,ale zawsze to byłaby przynajmniej eliminacja na stałe takiego zwyrola .Tu przydały by się wymyślne tortury …ale cóż …takie mamy chore czasy ze zwyroli traktuje się jak ludzi ,i zamyka w wiezieniach gdzie nie jeden ma lepiej niż na wolnosci …w takich przypadkach wolałbym już średniowiecze i wyrachowane długie tortury dla dla takich zwyroli ,zakończone bolesną śmiercią

 8. Tia w tym teczowym kraju kara smierci…

 9. Zrobić to co z Azją w potopie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!