Kierowca BMW wyprzedzał na łuku drogi, zderzył się z mercedesem. Dwie osoby nie żyją (zdjęcia)

We wtorek po południu na drodze wojewódzkiej nr 791 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu dwóch pojazdów zginęły dwie osoby.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek około godziny 13 na drodze wojewódzkiej nr 791 w miejscowości Masłońskie w województwie śląskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący pojazdem marki BMW jadąc w kierunku Żarek Letnisko podczas wykonywanego manewru wyprzedzania innego pojazdu na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki Mercedes.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwie osoby podróżujące mercedesem trafiły do szpitala. 30-letni kierowca BMW oraz 31-letnia pasażerka tego pojazdu, w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć na miejscu.

Przez kilka godzin droga była zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Śląska)

Zobacz również

32 komentarze

  1. A czy nie mozna ich przeznaczyc na dawcow?

  2. Bymywio i w p…. wylądował.

  3. Jakby to było,dzień bez bmw dzień stracony.Kierowcy gnojowozów nie dadzą o sobie zapomnieć,nie ma dnia żeby coś nie nawywijali.Przepraszam,zapomniałem jeszcze „władcach pierścieni”.Bmw i audi – elyta polskich dróg.
    Ps.Żeby nie było,sam jeżdżę audi.Ale daleko mi do standardowych zachowań większości kierowników jeżdżących tą marką.Dziękuję

  4. bmw wiadomo

  5. BedzieszMiałWypadek

    no wiadomo że mezior twardszy niż bawarskie gonwo:)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew