690 680 960

Kierowca BMW potrącił pieszą i odwiózł ją do domu. Po kilku godzinach kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

W miniony wtorek w Puławach doszło do dwóch groźnych wypadków z udziałem pieszych. Poszkodowane osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło na ul. Piaskowej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej. Na miejscu mundurowi ustalili, że kierujący mazdą 19-latek wjechał w 62-latkę. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Piesza i kierujący pojazdem byli trzeźwi.

Do drugiego podobnego wypadku doszło na ul. Kilińskiego. Tam 20-latek kierujący BMW wjechał na przejściu dla pieszych w 52-latkę. Początkowo zdarzenie wyglądało niegroźnie i kobieta nie chciała jechać do szpitala. Została więc odwieziona przez kierowcę do domu.

Po kilku godzinach okazało się, że doznała poważnych obrażeń, w konsekwencji których trafiła do szpitala. Zarówno ona jak i kierowca BMW byli trzeźwi.

(fot. Policja Puławy)

6 komentarzy

 1. Ciekawe zestawienie 50-60 letnie kobiety prawdopodobnie pracujące, utrzymujące rodziny zasuwają piechotą a 19-20 latkowie wożą się dynamicznie po mieście. Czy naprawdę dla gimbusów tak ciężko jest ruszyć d…pę pieszo?

  • Skąd wiesz że pracują? Przy ich inteligencji to wątpliwe.

  • Inny punkt widzenia

   A nie pomyślałeś że niektórzy nie czują się za kółkiem dobrze i nie chcą jeździć…to nie wynika z dobrobytu

  • A dlaczego ma łazić pieszo skoro ma auto? 19/20 latek potrafi złapać sobie fuchę i mieć swoje pieniądze wiec nie oceniaj.

 2. Jedni wolą jechać rowerem ,inni lubią chodzić pieszo a jeszcze inni preferują auto to ,że ktoś idzie pieszo nie znaczy że nie ma prawa jazdy

 3. Panowie z bmw dlaczego pajacujecie dalej na drodze, dorośnijcie. Przed przejściem należy zwolnić tak aby zzzzzzzzzzobaczyć pieszego i to ze ze pieszy was widzi nie ma znaczenia to wy macie umozliwić mu /jej przejście bo po to ISTNIEJĄ PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH. Gdyby jak kolezki was uczą piesi mogli poczekac aż kierowcy przejadą , to owszem piesi to robią ale tam gdzie nie ma przejść, przejścia to azyl pieszego na jezdni i to WY TAM macie szczególnie uwazać kierowcy. Przepisy za kilka dni wchodzą w życie a wy dalej po mieście jak po autostradzie, nie tak panowie, NIE TAK.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie