690 680 960

Kierowca BMW pod wpływem alkoholu, z zakazem prowadzenia pojazdów i narkotykami (zdjęcia)

Kilka dni temu bialscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę BMW. Mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, co więcej był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mundurowi w aucie 38-latka znaleźli również narkotyki.

Kilka dni temu w nocy na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Jak się okazało siedzący za kierownicą pojazdu mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Podczas kontroli mężczyzna podał nieprawdziwe dane osobowe, jednak mundurowi ustalili jego prawdziwe personalia. Jak się okazało 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów oraz poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo w aucie mundurowi ujawnili saszetkę wewnątrz, której znajdowały się narkotyki: marihuana, amfetamina i mefedron.

Będąca razem z mężczyzną 39-latka posiadała przy sobie foliowe woreczki z białym proszkiem. Po badaniu okazało się, że jest to amfetamina. Z zabezpieczonych u pary środków odurzających można byłoby sporządzić około 380 porcji narkotyków.

Oboje zostali zatrzymani. Bialscy kryminalni w mieszkaniu 38-latka znaleźli 180 sztuk amunicji myśliwskiej, na którą 38-latek nie posiadał zezwolenia.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec 38-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat Odpowie także za popełnione wykroczenia.

Kobieta odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, a także za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Wobec niej zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

  1. Kumulacja!

  2. W tej białej to same pijaki i ćpaki ?

  3. I co ztego że miał zakaz śmieje się z was tam osłowie i z waszego prawa.

  4. Taki stary a taki ” niemądry”.

  5. wychodzi że trochę posiedzi

Kursy walut

  • USD 4.4325zł 1.12%
  • GBP 5.3212zł 0.85%
  • EUR 4.7476zł 0.6%
  • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas