Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kiermasz Produktów Lokalnych: Na rynku w Kazimierzu Dolnym królować będą przysmaki oraz rękodzieło

W najbliższą niedzielę Lokalna Grupa Działania Zielony Pierścień organizuje kolejne wydarzenie, w którym główną rolę grają produkty lokalne. Tym razem producenci rozstawią swoje stoiska na rynku w Kazimierzu Dolnym.

Zorganizowany w ostatnią niedzielę lipca w Nałęczowie Festiwal Produktu Lokalnego cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. Jak wskazują organizatorzy, wszystko wskazuje na to, że ustanowiony został nowy rekord frekwencji. Lokalna Grupa Działania Zielony Pierścień nie zamierza jednak spoczywać na laurach i już przygotowuje kolejne, tego typu wydarzenie.

Tym razem producenci lokalnych wyrobów spożywczych jak też twórcy rękodzieła wystawią swoje produkty w Kazimierzu Dolnym. W najbliższą. W niedzielę, w godzinach od 10:00 do 17:00 na Dużym Rynku odbędzie się Kiermasz Produktów Lokalnych.

Będzie to plenerowa impreza z udziałem lokalnych producentów, którzy prezentują lokalne dziedzictwo kulinarne i rodzime rękodzieło. Pochodzą oni z okolic Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Puław. Warto skorzystać z okazji i zaopatrzyć się w smaczne i zdrowe produkty jak też wyroby rękodzielnicze, gdyż kolejne takie wydarzenie zaplanowano dopiero w ostatnich dniach sierpnia.

Portal lublin112.pl objął patronat medialny nad Kiermaszem.

2 komentarze

  1. Myślcie że tzw ”wystawki” z Niemiec, Holandii, Szwecji (zabieranie śmieci) zasilają lubelską giełdę staroci w ? :
    a) 30%
    b) 50%
    c) 70%

  2. Królować to będą cyganie i ich lepkie rączki w tym tłumie

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo