Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Rośnie zainteresowanie kibiców meczami Motoru Lublin. Nie wszyscy chętni mogą obejrzeć najbliższe spotkania

Nie warto czekać do ostatniej chwili z zakupem biletów na najbliższe mecze Motoru Lublin na lubelskim stadionie. Wszystko dlatego, iż liczba kibiców mogących wejść na trybuny jest ograniczona.

Po awansie Motoru Lublin do Fortuna I ligi rośnie zainteresowanie kibiców meczami żółto-biało-niebieskich. Inauguracyjne spotkanie, które miało miejsce na Arenie Lublin z Zagłębiem Sosnowiec, oglądało z trybun 9476 osób. Oznacza to, że lubelski stadion był zapełniony w 62 proc. Jest to bardzo dobry wynik, co więcej po kolejnych wygranych wszystko wskazuje na to, że na najbliższych meczach liczba kibiców będzie rosła.

Nieoczekiwanie pojawił się jednak spory problem. Okazuje się, że może dojść do tego, iż nie wszyscy chętni wejdą na stadion. Wszystko dlatego, że niedzielny mecz z GKS-em Katowice, jak też zaplanowane na środę 9 sierpnia spotkanie z Lechem II Poznań, będzie mogło obejrzeć maksymalnie 9 tysięcy widzów.

Obecnie władze klubu robią co mogą, aby uzyskać zgodę na znaczące podwyższenie liczby kibiców mogących przebywać na trybunach. Zwłaszcza, że sytuacja dotyczy również oczekiwanych przez znaczne grono mieszkańców naszego regionu derbów Lubelszczyzny, czyli spotkania z Górnikiem Łęczna.

Jak wskazuje klub, wiadomo już, że „pomimo złożenia wszelkiej wymaganej dokumentacji we wszystkich odpowiednich miejscach”, owa zgoda nie zostanie uzyskana w odpowiednim czasie. Obecnie bilety na mecz z GKS-em Katowice wciąż są w sprzedaży.

Wczoraj wieczorem zarezerwowanych było już blisko 6,2 tys. miejsc. Kiedy system zarejestruje 9 tys. zakupionych biletów, ich sprzedaż zostanie zamknięta.

22 komentarze

  1. Nigdy nie przestanie mnie bawić jak nienawidzący homoseksualistów, półnadzy „prawdziwi mężczyźni” krzyczą na trybunach o j*****u kibiców innych drużyn, sędziego i policji. 🙂

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo