Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kiedy cel jest szczytny, nic ich nie zatrzyma. Motocykle zamienili na sanie i ruszyli z prezentami do dzieci (zdjęcia)

Intensywne opady śniegu, a tym samym trudne warunki do jazdy, nie zatrzymały kraśnickich motocyklistów. Akcja MotoMikołaje miała tym razem wyjątkową edycję. Do dzieci pojechano bowiem na saniach.

Zgodnie z tradycją, w niedzielę motocykliści z Kraśnika i okolic zorganizowali Motomikołajki. W tym roku odbyły się one w wyjątkowej, zimowej scenerii. Opady śniegu sprawiły jednak, że w takich warunkach dojazd do dzieci na dwóch kółkach mógłby być nie do końca bezpieczny. Jednak od dawna wiadomo, że kiedy cel jest szczytny, nic nie jest w stanie przeszkodzić w działaniu. Tak też było i tym razem.

Motocykliści zamienili więc swoje stalowe rumaki na prawdziwe sanie. To właśnie w nich Mikołaj, a dokładnie MotoMikołaje w towarzystwie swoich Śnieżynek ruszyli do dzieci ze słodyczami, upominkami i prezentami.

Na trasie znalazło się kilka przystanków, m.in. przy kościołach czy też w Parku św. Jana Pawła, gdzie w tym czasie odbywał się III Charytatywny Bieg Mikołajkowy. Jednak głównym celem były odwiedziny u małych pacjentów przebywających na oddziale dziecięcym szpitala i u podopiecznych domu dziecka.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport