Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Karp: Podpalacz w rękach policjantów. Straty na niemal 30 tys. złotych

Do aresztu trafił 23-letni mieszkaniec gminy Sitno. Mężczyzna polał substancją łatwopalną 700 bel słomy i podpalił. Straty oszacowano na niemal 30 tys. złotych.

W niedzielę rano w miejscowości Karp strażacy gasili pożar słomy składowanej na placu. Ogniem objęte było około 300 ton. Wstępnie ustalono, że przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie.

– Policjanci szybko namierzyli podpalacza. Pod zarzutem podpalenia ponad 700 bel słomy do policyjnego aresztu trafił 23-letni mieszkaniec gm. Sitno. Młodzieniec w rozmowie z mundurowymi wyznał, że rozlał na słomę łatwopalną substancję a następnie podpalił. Właściciel spalonej słomy wstępnie oszacował straty na kwotę około 30 tys. zł – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

23-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2016-12-13 08:38:56
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Wiklinowy Nocnik

  Jak to ryba podali la slome?

  • Dyrdymałko prasowy

   Dziwiąc się, że katolik katolikowi wilkiem, pomnij na historię…
   …większość łajdactw na Świecie dzieje się za „pomocą” katolików – wojny krzyżowe, święta inkwizycja, palenie czarownic i czarnych kotów, że o Konkordacie gnębiącym Polskę i Polaków tym razem nawet nie wspomnę

  • To nie brud na monitorze, tylko znaki interpunkcyjne

 2. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  No to rodzice tego 23-letniego dziecka, mają problem.
  Przecież „dzieciątko” nie zdążyło się skalać jakąś pracą (bo pracować to obciach), więc z czego zapłaci odszkodowanie i grzywny? W dodatku siedząc w więziennym ciepełku.
  A taki niepokalany, dobry dzieciak z niego był, jak szedł przez wieś to do wszystkich się uśmiechał.
  Że głupkowato, to inna bajka.

 3. PO JAKIEGO GRZYBA CHLOPAKI ZE STRAZY TAM WIDLAMI OPERUJA NIECH SIE SPALI DO KONCA I TAK NIC Z TEGO PRZYNAJMNIEJ BALAGAN BY NIE ZOSTAL……………..DZIWNE??????????????????????????

 4. FAJER FAJER JAKIS FRAJER