Karczmiska: 20 tys. złotych strat po zapłonie gazu

W nocy 9 kwietnia w budynku mieszkalnym w gminie Karczmiska doszło do zapłonu gazu. Na miejscu interweniowała straż pożarna. Straty wywołane ogniem oszacowano na 20 tys złotych.

W nocy 9 kwietnia doszło do zapłon gazu w jednym z budynków mieszkalnych położonym w gminie Karczmiska.

W niedzielę około godziny 23 domowników obudziły nietypowe odgłosy. Kiedy mieszkanka posesji wyszła na zewnątrz budynku zauważyła ogień wydobywający się z rejonu przyłącza gazowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna.

W wyniku zdarzenia właścicielom posesji nic się nie stało. Częściowemu zniszczeniu uległa skrzynka gazowa wraz z elewacją i fragmentem dachu. Ucierpiał także zaparkowany w pobliżu samochód osobowy marki Renault Master. Straty wstępnie oszacowano na kwotę 20 tys. zł.

Na miejscu zostały wykonane oględziny przy udziale biegłego sądowego z zakresu pożarnictwa.

2017-04-11 12:34:55
(fot. Policja Opole Lubelskie)

Zobacz również

4 komentarze

  1. Może coś zaiskrzyło po sezonie podczas zamiany dentki na gazomierz ??

    • O, tutaj sobie możecie ulżyć jak stefanek. Już na pierwszy rzut oka budyneczek skromniutki, więc można założyć, że właścicielka nie wykosztuje się na adwokata i nie pozwie stefanka o zniesławienie – jego komentarz jednoznacznie sugeruje, że kradnie ona gaz. W artykule nie ma ani słowa na temat przyczyny zapłonu, to ustala biegły, ale stefanek bez oglądania skrzynki już orzekł, co było przyczyną. No ale to nie ZTM, można sobie pojeździć, odreagować opiernicz od szefa albo ciche dni z żoną. Ale i tu możesz się zdziwić, srefanku, bo zawiadomienie do prokuratury może złożyć każdy z czytelników twojego komentarza – jako świadek popełnienia przestępstwa zniesławienia. Może jednak warto przeprosić i zaczekać na wyniki pracy biegłego?

  2. Stu dwunasty niedorzecznik

    Gdyby się to „stefankowi” zdarzyło w jakimś katolickim Kraju, to wystarczyłby szczery żal za uczyniony grzech i rozgrzeszenie jakiegoś sutannowego szamana, ale w Polsce doradza sie pozew do Wysokich Sądów

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!