Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kabaret Smile: „Pierwsza trasa po lockdownie i od razu taka niespodzianka” (wideo)

Podróż członków kabaretu Smile mogła zakończyć się poważnym wypadkiem. Na szczęście kierujący pojazdem w porę dostrzegł zagrożenie i zmienił pas ruchu.

Do zdarzenia doszło na drodze S12 w powiecie puławskich w rejonie Końskowoli. Członkowie kabaretu zarejestrowali i opublikowali nagranie, na którym widać groźną sytuację drogową.

Mianowicie osoba kierująca pojazdem widocznym na nagraniu jechała ekspresówką pod prąd, wprost na pojazd, w którym znajdowali się członkowie kabaretu. Na szczęście kierowca w porę zmienił pas ruchu. Gdyby nie to, mogło dojść do poważnego wypadku.

– Pierwsza trasa po lockdownie i od razu taka niespodzianka – napisali na Facebooku komicy.

Tutaj zobaczycie nagranie 

Kabaret Smile: „Pierwsza trasa po lockdownie i od razu taka niespodzianka” (wideo)

(fot. wideo Kabaret Smile)

14 komentarzy

 1. Jedziecie do takich ludzi którzy smieją się z waszych nie wyszukanych przedstawień , wcale mnie nie dziwi że jechał pod prąd , dla niego to była prawa strona jezdni, czy nie ?? Uczono jego źe jezdnia ma po jednym pasie ruchu w przeciwnych kierunkach .??

 2. LU i wszystko jasne

 3. Nie trzeba być pseudo gwiazda żeby idiotę spotkać….takich wyczynów jest masa….

 4. Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

  Jak widać przesadzać każdy nie tylko umie, ale i może (choć jeden dobrze, a inny gorzej).
  Widocznie szanowni komicy nie przeżyli większego zagrożenia, to z igły robią widły.

 5. Bo narobili tych esek ,autostrad ,zjazdów ,wyjazdów ….kto by to kużwa ogarnął zza kierownicy ,może małolaty ogarną ale ja już nie daje rady i nie jedzę tymi eskami czy autostradami

 6. Na czym polega groźność tej sytuacji? Jeżeli stosuję się zasadę poruszania się możliwie blisko prawej krawędzi (czyli wszyscy jedziemy prawym pasem) jezdni oraz zasadę upewnienie się co do warunków do przeprowadzenia wyprzedzania, to poza tym, że jakiś rowerzysta poruszał się złym pasem (czy poruszają się chodnikiem) nie dostrzegam żadnego zagrożenia. Widoczność na kilometr, pociąg by wyhamował w tej sytuacji.
  Ale jeżeli ktoś głosi hasła: bezpieczne 150km/h, czy jeszcze więcej na ekspresówce, to faktycznie, można mieć do do niektórych pretensje.

  • kolejne wypociny kolejnego głupka

   • Niektórzy nie muszą się pocić, durniami są od urodzenia jak widać po tym coś Waść „kierunkowy” nagryzmolił i to nawet kilka razy. 😆

 7. Ktoś im zrobił skecz 🙂

 8. Rozbawil mnie tytuł jesli redakcja pisze kabaret smile, to może jak Heniek z Bystrzycy bedzie mial taka przygode to tez go tak zatytulujecie, żenada! Albo regionalizacja popularyzacja!

 9. a jak obejrzeć film? bo nie mam facebuka..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo